NAŠE VÝSLEDKY

Díky naší profesionální péči jsme pomohli klientkám z více než 90 zemí světa. Zároveň provádíme nejvíce výkonů asistované reprodukce v ČR.

Klinika REPROFIT byla založena v roce 2006 a díky svým výsledkům se stala jedním z největších a nejúspěšnějších zařízení nejen v Česku, ale i v celé Evropě.

IVF s darovanými oocyty (DIVF)

V naší laboratoři se spojují nejnovější technologie se zručností zkušených embryologů. Výsledkem je, že u nás vznikají velmi kvalitní embrya. Vysoká kvalita takto vzniklých embryí nám umožňuje u téměř poloviny všech cyklů s darovanými vajíčky transferovat jen jedno embryo. Tím se snižuje riziko vícečetných těhotenství. Mírně nižší úspešnost při transferu pouze jednoho embrya vyvažuje celková úspešnost léčby po použití všech embryí z prvního cyklu.

Z celkového pohledu jsou výhody takového transferu nesporné. Pacientka si nechá zavést jedno embryo, další si může nechat zamrazit (v průměru 2,54 zmražených embryí). Pokud pacientka neotěhotní v prvním cyklu, nechá si druhé embryo zavést v rámci kryoembryotransferu. Tím se pravděpodobnost otěhotnění zvýší a kumulativní úspěšnost těchto tří embryí je 91 %.

IVF s vlastními oocyty (IVF)

Při léčbě pacientek s vlastními vajíčky dosahujeme úspěšnosti okolo 50 % a mimo jiné se nám neustále daří zvyšovat procento úspěšnosti léčby u pacientek ve věku 40-43 let. Kvalita vajíček s věkem klesá a proto je v tomto věku možné získat kvalitní vajíčka asi jen u poloviny pacientů. Poté ale úspěšnost embryotransferu dosahuje až 22 %. Naše klinika pokračuje v dlouhodobé strategii zavedení pouze jednoho embrya abychom předcházeli zdravotním rizikům spojeným s vícečetným těhotenstvím.

Kryoembryotransfery

Úspěšnost kryoembryotransferu rozmražených embryí se blíží úspěšnosti použití embryí nezamražených a v některých případech je i vyšší. Dochází k tomu u cyklů IVF s vlastními oocyty, důvodem je lepší příprava děložní sliznice, když nedochází zároveň ke stimulaci vaječníků.

Svými výsledky se řadíme mezi nejlepší světové kliniky, což těší nejen nás, ale hlavně naše pacienty.

Preimplantační diagnostika

Využitím preimplantační diagnostiky se nám daří zvyšovat úspěšnost otěhotnění o téměř 10 % (61,4 % po použití PGD u IVF s vlastními oocyty). Hlavním důvodem pro toto vyšetření je skutečnost, že až 44 % morfologicky kvalitních embryí vykazuje nevyhovující rozložení genetické informace. Taková embrya se po embryotransferu mohou přestat vyvíjet a nevhodná genetická informace muže být příčinou toho, že se embryo v děloze neuchytí.


0

léčebných cyklů
na klinice REPROFIT


0

cyklů s použitím darovaných vajíček


0

cyklů s použitím vlastních vajíček


0

pacientů

 

ZNAJÍ NÁS V 90 ZEMÍCH SVĚTA

Klinika REPROFIT patří v oboru reprodukční medicíny k evropské špičce. Vždy klademe důraz na poskytovanou péči a především váš komfort. Nejlepším hodnocením naší práce jsou proto vzkazy od spokojených rodičů z celého světa.

Běžně komunikujeme v 8 jazycích. Provedeme vás celým léčebným cyklem. Vyřídíme s vámi potřebnou administrativu. Pokud budete chtít, doporučíme ubytování. Vždy vám budeme nablízku a nápomocni.