NAŠE VÝSLEDKY

Díky naší profesionální péči jsme pomohli klientkám z více než 90 zemí světa. Zároveň provádíme nejvíce výkonů asistované reprodukce v ČR.

Úspěšnost léčby na klinice REPROFIT v roce 2016


0

léčebných cyklů
na klinice REPROFIT


0

cyklů s použitím darovaných vajíček


0

cyklů s použitím vlastních vajíček


0

pacientů

Klinika REPROFIT je největší klinikou reprodukční medicíny v České republice. Byla založena v roce 2006 a díky svým výsledkům se stala jedním z největších a nejúspěšnějších zařízení nejen v Česku, ale i v celé Evropě.

Níže najdete graf s počtem cyklů v Reprofitu v porovnání s dalšími IVF klinikami v ČR.

Data zobrazují počet sledovaných cyklů a vychází z údajů Národního registru asistované reprodukce 2014 (neobsahuje data o IUI – intrauterinní inseminaci)

Úspěšnost léčby

Víme, že pro pacienta neexistuje důležitější údaj, když k nám přichází poprvé. Právě ten je totiž ukazatelem kvality práce laboratoří, lékařů a celého týmu. 

Poslední dva roky jsou počty výkonů stabilní a od roku 2014 jsme také zaznamenali nárůst počtu IVF cyklů. Bez ohledu na vysoký počet prováděných výkonů si udržujeme nejvyšší možný standard péče.

I v porovnání se špičkovými evropskými klinikami jsou naše výsledky vysoce nadstandardní. Neustále rosteme a pomáháme otěhotnět více párům.

IVF s darovanými oocyty (DIVF)

V naší laboratoři se spojují nejnovější technologie se zručností zkušených embryologů. Výsledkem je, že u nás vznikají velmi kvalitní embrya. Vysoká kvalita takto vzniklých embryí nám umožňuje u téměř poloviny všech cyklů s darovanými vajíčky transferovat jen jedno embryo. Tím se snižuje riziko vícečetných těhotenství. Mírně nižší úspešnost při transferu pouze jednoho embrya vyvažuje celková úspešnost léčby po použití všech embryí z prvního cyklu.

Z celkového pohledu jsou výhody takového transferu nesporné. Pacientka si nechá zavést jedno embryo, další si může nechat zamrazit (v průměru 2,54 zmražených embryí). Pokud pacientka neotěhotní v prvním cyklu, nechá si druhé embryo zavést v rámci kryoembryotransferu. Tím se pravděpodobnost otěhotnění zvýší a kumulativní úspěšnost těchto tří embryí je 91 %.

IVF s vlastními oocyty (IVF)

Úspěšnost léčby s vlastními oocyty v roce 2016 přesáhla 50 % na léčebný cyklus. Jsme úspěšní v léčbě s vlastními vajíčky u žen mezi 40. a 43. rokem a v této skupině jsme dosáhli úspěšnosti těhotenství 30,8 %.  Naše klinika pokračuje v dlouhodobé strategii zavedení pouze jednoho embrya abychom předcházeli zdravotním rizikům spojeným s vícečetným těhotenstvím.

Kryoembryotransfery

Úspěšnost kryoembryotransferu rozmražených embryí se blíží úspěšnosti použití embryí nezamražených a v některých případech je i vyšší. Dochází k tomu u cyklů IVF s vlastními oocyty, důvodem je lepší příprava děložní sliznice, když nedochází zároveň ke stimulaci vaječníků.

Svými výsledky se řadíme mezi nejlepší světové kliniky, což těší nejen nás, ale hlavně naše pacienty.

Preimplantační terapie

Využitím preimplantační terapie se nám daří zvyšovat úspěšnost otěhotnění o téměř 10 % (61,4 % po použití PGT u IVF s vlastními oocyty). Hlavním důvodem pro toto vyšetření je skutečnost, že až 44 % morfologicky kvalitních embryí vykazuje nevyhovující rozložení genetické informace. Taková embrya se po embryotransferu mohou přestat vyvíjet a nevhodná genetická informace muže být příčinou toho, že se embryo v děloze neuchytí.

Rádi pomůžeme i vám k vytouženému dítěti, neváhejte nás kontaktovat zde.

Kryobanka

V roce 2013 se nám podařilo dokončit výstavbu moderní kryobanky určené k dlouhodobému uchování reprodukčních buněk. Její jedinečnost tkví v zachování optimálních podmínek při manipulaci s vitrifikovanými vzorky. Nová kryobanka pojme až 80 tisíc uložených vzorků spermií, embryí či oocytů. Ke konci roku 2016 jsme měli v kryobance uloženy:

Spermie  11 373
Oocyty  879
Embrya   14 966

Medical tourism - odkud pacienti přichází

V roce 2016 poskytl Reprofit International léčbů 2.946 pacientům z 60 zemí světa (vč. ČR). Zde je uveden přehled zemí odkud na naši kliniku přichází nejvíce paceintů.

Česká republika 721
Slovensko 539
Spojené království 354
Francie 287
Německo 123
Itálie 122
Izrael 120
Rakousko 113
Maďarsko 108
Spojené Státy 100
Rumunsko 92
Irsko 71
Švýcarsko 35
Finsko 20
Slovinsko 14
Švédsko 14
Austrálie 11
Nizozemsko 10
Kanada 10
Ostatní 161

Zajímají vás další informace? Zeptejte se nás.
Podívejte se, jakých výsledků dosahujeme v léčbě neplodnosti.
 

ZNAJÍ NÁS V 90 ZEMÍCH SVĚTA

Klinika REPROFIT patří v oboru reprodukční medicíny k evropské špičce. Vždy klademe důraz na poskytovanou péči a především váš komfort. Nejlepším hodnocením naší práce jsou proto vzkazy od spokojených rodičů z celého světa.

Běžně komunikujeme v 8 jazycích. Provedeme vás celým léčebným cyklem. Vyřídíme s vámi potřebnou administrativu. Pokud budete chtít, doporučíme ubytování. Vždy vám budeme nablízku a nápomocni.
PRO ZAHRANIČNÍ KLIENTY  KLINIKA NA MAPĚ