Reprofit Martin

REPROFIT Martin byl založen v roce 2009 jako pobočka první kliniky asistované reprodukce na Slovensku - ISCARE. I po přestěhování do nových moderních prostor v roce 2022 a změně názvu na REPROFIT v roce 2023 si klinika zachovává rodinnou atmosféru, pro kterou je mezi pacienty velmi oblíbená.

None

Připravíme léčbu na míru pro každý pár

V našem centru asistované reprodukce se zaměřujeme se na veškeré dostupné metody léčby neplodnosti. Díky našemu oddělení výzkumu zavádíme do praxe nové metody, což nám umožňuje pomoci k početí párům s komplikovanou příčinou neplodnosti. Poskytujeme individuální a komplexní péči zahrnující gynekologické, imunologické a genetické vyšetření dle potřeb každého pacienta.

Zakládáme si na osobním přístupu ke každému páru. Usilujeme o to, aby byla vaše cesta k miminku co nejkratší. Od počátku se zaměřujeme na odhalení příčiny, abychom vám mohli nabídnout to nejúčinnější řešení. Vždy postupujeme od jednodušších metod léčby neplodnosti k těm složitějším.

Všeobecné informace

Žádné čekací doby

Jsme si vědomi, že čas je při léčbě neplodného páru klíčem k úspěchu. Díky dostatečné kapacitě kliniky a rozsáhlé databázi našich dárců u nás nemusíte čekat na zahájení léčby. Výrazně tak zvýšíte vaši šanci a zkrátíte cestu k vytouženému cíli.

Kvalitní péče je naší prioritou

Díky zkušenému lékařskému týmu, špičkovému vybavení a nejmodernějším metodám dosahujeme nadprůměrné úspěšnosti léčby neplodnosti. Všichni naši lékaři, embryologové, andrologové, sestry či koordinátoři jsou nejen výbornými specialisty, ale také lidmi, se kterými se budete cítit dobře a kterým budete důvěřovat. Empatie a porozumění je pro nás samozřejmostí.

Osobní přístup k pacientům

Pokud se rozhodnete pro léčbu na naší klinice, budete mít svého lékaře a osobního koordinátora, který vás bude provázet celou léčbou. Lékař odhalí příčinu neplodnosti, připraví léčebný plán na míru a povede dohled nad celou léčbou. Jednotlivé dílčí úkony mohou provádět naši další specialisté, ale váš koordinátor a lékař s vámi budou po celou dobu.

Věda a výzkum

Vědecký přístup

Naším cílem je poskytovat pacientům tu nekvalitnější lékařskou péči. Proto se zaměřujeme na základní i aplikovaný výzkum stejně jako zavádění technologických inovací umožnujícím neustálé zlepšování výsledků léčby neplodnosti.

Jsme si vědomi toho, že úspěch léčby IVF je založen na odbornosti zkušeného týmu kvalifikovaných odborníků, rozhodování podloženém fakty i vědeckými poznatky a aplikaci nejmodernějších technologií.

Research & Development

Proto Reprofit International vybudoval R&D (Research&Development) oddělení, jehož posláním je přenos nejnovějších vědeckých poznatků do klinické praxe, tak aby se vědecky podložené a klinicky ověřené přístupy mohly co nejříve uplatnit v léčbě našich pacientů. R&D oddělení je aktivní částí našeho týmu a podílí se na různých projektech, které jsou zaměřeny na optimalizaci současných metod asistované reprodukce a hledání nových alternativ pro bezpečnou a účinnou IVF léčbu.

Inovace klinických postupů

Některé procesy našeho aplikovaného výzkumu jsou zajišťovány přímo u nás na klinice, jiné jsou řešeny ve spolupráci s jinými IVF klinikami v rámci společnosti FutureLife. Kromě toho na národní i mezinárodní úrovni spolupracujeme s vědeckými laboratořeni a průmyslovými partnery na projektech základního výzkumu a technologických inovacích.

Další rolí R&D oddělení je zajištění vysokých standardů ve vzdělávání, školení a profesním rozvoji. Naše úzké vazby na akademickou půdu a zastoupení v odborných společnostech dokazuje náše odhodlání aktivně přispívat k dalšímu vývoji reprodukční medicíny.

Odborná garance

PharmDr. Zuzana Holubcová PhD

V čele R&D oddělení je PharmDr. Zuzana Holubcová PhD, která do naší kliniky nastoupila v roce 2015 jako vědecký poradce a koordinátor aktivit R&D oddělení.

Dr. Zuzana Holubcová má rozsáhlé zkušenosti z výzkumu v oboru reprodukční medicíny. Obdržela titul PhD za práci na výzkumu genetické nestability lidských embryonálních kmenových buněk. Jako postgraduální výzkumník v Cambridge vypracovala nové postupy umožňující studium vývoje lidských vajíček. Její výzkumná práce, která mimojiné objasnila příčiny genetických poruch lidských vajíček, byla publikována v špičkových vědeckých časopisech. Doktorka Holubcová byla také oceněna prestižní Basic Science Award udělovanou Evropskou embryologickou společností ESHRE (European Society for Human Reproduction and Embryology) a cenou pro originální vědecké projekty Neuron Impulsy 2016 za obor Medicína.

Spolupracující instituce

Držíme krok

Neustále si udržujeme přehled o moderních postupech a technologiích. To by nebylo možné bez zahraniční spolupráce a partnerských institucí. Díky nim jsme také schopni nabídnout pacientům, kteří za léčbou cestují, odborné zázemí a konzultace v jejich zemi.

Ať už v České republice nebo v zahraničí, vybíráme si kvalitní zařízení, a naopak se rádi sami stáváme spolupracujícími partnery. Jsme přesvědčeni, že z každého takového spojení budou mít prospěch především naši pacienti. Níže najdete spolu s organizací také kontaktní osobu.

Spolupracující instituce

Tým kliniky Martin

Po celou dobu vaší léčby o vás budou pečovat přední odborníků

None

Oleksandr Sakal

IVF Specialista

None

Margita Procházková

Vedoucí lékař IVF

None

Marianna Grúberová

IVF Specialista

None

Jana Jankesová

Koordinátor

None

Simona Backová

Vedoucí laboratoří

None

Katarína Králiková

Embryolog

None

Ružena Mastišová

Embryolog

None

Michaela Kraľovanská

Embryolog

None

Simona Backová

Vedoucí laboratoří

None

Dávid Dziaček

Androlog

None

Michaela Kraľovanská

Androlog

None

Monika Petrová

Vrchní sestra

None

Barbora Lahutová

Zdravotní sestra

None

Štefánia Cmárová

Zdravotní sestra

None

Jana Jankesová

Zdravotní sestra

None

Jana Šúthová

Zdravotní sestra

None

Janka Zonzelová

Sanitárka

None

Marieta Kalivodová

Zdravotní sestra

None

Tatiana Rumančíková

Recepční

None

Miroslava Burdová

Recepční

Fotogalerie

Ubytování a služby

REPROFIT se nachází přibližně 15 minut od centra města. Vybrali jsme místa v blízkosti kliniky a perfektním klientským servisem, kde si mohou naši pacienti, po zadání promo kódu “REPROFIT”, rezervovat ubytování za zvýhodněnou cenu.

None

HOTEL TURIEC

A. Sokolíka 2, 03601 Martin, Slovakia
-10 %

Kontakt

Reprofit Slovakia
Kollárova 85, 036 01 Martin
Slovensko

E-mail

martin@reprofit.sk

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Prosím vyplňte
Prosím vyplňte
Prosím vyplňte
Prosím vyplňte
Max počet znaků 500

Naše kliniky

None

Reprofit Brno

cs en fr sk de it ro pl hu
Více info
None

Reprofit Ostrava

cs en pl
Více info
None

Reprofit Bratislava

en sk hu
Více info
None

Reprofit Martin

en sk
Více info