Úspěšnost léčby

Díky naší profesionální péči jsme pomohli klientkám z více než 90 zemí světa. Zároveň provádíme nejvíce výkonů asistované reprodukce v ČR.

63,5 %

DIVF

62,6 %

KET DEM

51,7 %

IVF

62 %

IVF + PGS

IVF s darovanými oocyty (DIVF)

V naší laboratoři se spojují nejnovější technologie se zručností zkušených embryologů. Výsledkem je, že u nás vznikají velmi kvalitní embrya. Vysoká kvalita takto vzniklých embryí nám umožňuje u téměř poloviny všech cyklů s darovanými vajíčky transferovat jen jedno embryo. Tím se snižuje riziko vícečetných těhotenství. Mírně nižší úspešnost při transferu pouze jednoho embrya vyvažuje celková úspešnost léčby po použití všech embryí z prvního cyklu.

Z celkového pohledu jsou výhody takového transferu nesporné. Pacientka si nechá zavést jedno embryo, další si může nechat zamrazit (v průměru 2,54 zmražených embryí). Pokud pacientka neotěhotní v prvním cyklu, nechá si druhé embryo zavést v rámci kryoembryotransferu. Tím se pravděpodobnost otěhotnění zvýší a kumulativní úspěšnost těchto tří embryí je 91 %.

IVF s vlastními oocyty (IVF)

Při léčbě pacientek s vlastními vajíčky dosahujeme úspěšnosti okolo 50 % a mimo jiné se nám neustále daří zvyšovat procento úspěšnosti léčby u pacientek ve věku 40-43 let. Kvalita vajíček s věkem klesá a proto je v tomto věku možné získat kvalitní vajíčka asi jen u poloviny pacientů. Poté ale úspěšnost embryotransferu dosahuje až 22 %. Naše klinika pokračuje v dlouhodobé strategii zavedení pouze jednoho embrya abychom předcházeli zdravotním rizikům spojeným s vícečetným těhotenstvím.

Kryoembryotransfery

Úspěšnost kryoembryotransferu rozmražených embryí se blíží úspěšnosti použití embryí nezamražených a v některých případech je i vyšší. Dochází k tomu u cyklů IVF s vlastními oocyty, důvodem je lepší příprava děložní sliznice, když nedochází zároveň ke stimulaci vaječníků.

Svými výsledky se řadíme mezi nejlepší světové kliniky, což těší nejen nás, ale hlavně naše pacienty.

Preimplantační diagnostika

Využitím preimplantační diagnostiky se nám daří zvyšovat úspěšnost otěhotnění o téměř 10 % (61,4 % po použití PGD u IVF s vlastními oocyty). Hlavním důvodem pro toto vyšetření je skutečnost, že až 44 % morfologicky kvalitních embryí vykazuje nevyhovující rozložení genetické informace. Taková embrya se po embryotransferu mohou přestat vyvíjet a nevhodná genetická informace muže být příčinou toho, že se embryo v děloze neuchytí.

Každý rok pomáháme k početí stále rostoucímu počtu párů

7407

léčebných cyklů na klinice REPROFIT

954

cyklů s použitím darovaných vajíček

1922

cyklů s použitím vlastních vajíček

3879

pacientů

None

Od samotného počátku se zaměřujeme na odhalení příčiny neplodnosti a ke každému páru přistupujeme individuálně. Vždy postupujeme od jednodušších způsobů léčby k těm složitějším.

None

MUDr. Andrea R. Kagánková

Vedoucího lékař Reprofit Ostrava

None

MUDr. Pavel Otevřel

Vedoucího lékař Reprofit Brno

None

MUDr. Tomáš Bagócsi

Vedoucího lékař Reprofit Bratislava

Naše největší radost je ta vaše

Děkujeme, že díky Vám jsme mohli oslavit už 2 roky s naším nejúžasnějším zázrakem. Jsme Vám neskutečně vděční, velké díky p. doktorovi Frankovi.

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat celému ostravskému týmu a především paní doktorce Daňkové Kučerové, za skvělou péči a za to, že má srdíčko na správném místě. Díky Vám se nám 2.4. 2022 narodila překrásná dcera. Budeme Vám navždy vděční za to, že jsme se mohli stát rodiči. Ještě jednou mockrát děkujeme!

Krtek je kreslená postavička, která je oblíbená v České republice. Když jsme byli v Brně, koupili jsme si vlastního krtka jako dárek po IVF transferu. Cítíme obrovskou vděčnost, že tento příběh můžeme jednoho dne sdílet s naší Ellery. Děkujeme.

Týmto sa vám chceme poďakovať za to, že ste pre nás dokázali spraviť aj nemožné... Vďaka vašej klinike a MUDr. Otevřelovi vám dnes možme predstaviť nášho vytúženého synčeka, ktorého nám po ťažkých 10 rokoch vynosila náhradná maminka. Děkujeme.❤️

Moc děkujeme klinice REPROFIT za naše dvouleté štěstí.

Dobrý deň, tak sme to dotiahli do úspešného konca a 21. októbra sa nám narodil náš syn, krásny zdravý, 3160 gramov a 53 cm :) Prikladám aj foto ako vám posiela pusu všetkým v Reprofite, veľmi Vám všetci ďakujeme za tento poklad :)

Moc děkujeme paní doktorce Pastorčákové a celému týmu kliniky a přejeme další šťastné rodiče.

Tímto bych chtěla poděkovat celému týmu Reprofit Ostrava. Dne 6.10.2022 se nám díky kliniky a pak obzvláš díky MUDr. Janě Daňkové Kučerové narodila dcera Gabriela. Přístup, rychlost, profesionální, ale přitom lidský přístup. To vše můžu jen vyzdvihnout. Měli jsme zkušenosti i s jinou klinikou v Ostravě, ale ta se nedá s Reprofit Ostrava ani srovnávat. Děkujeme za vše, vybrat si Vás byla ta nejlepší volba.

Moc děkuji vaší klinice za úžasný přístup jak sestřičkám, ale hlavně velké díky patří MUDr. Janě Daňkové Kučerové. Narodila se nám krásná holčička

Milý týme Reprofit! Mockrát vám děkujeme za vaši pomoc. Naše dlouho vysněné dítě je na světě a vám patří velké díky. Děkujeme.

Chtěla bych týmu Reprofit z celého srdce poděkovat. Díky vám se mé sny staly skutečností.

DÍKY Vám se nám narodila zdravá holčička. Z celého srdce děkujeme celému týmu a především paní doktorce Daňkové Kučerové, mějte se krásně a buďte stále tak skvělá, příjemná, hodná a empatická. Často na Vás vzpomínám. Ještě jednou obrovské DÍKY.

Zdravíme do Reprofitu Ostrava. Díky celému týmu a péči paní doktorky Daňkové se nám narodila dcera. Moc děkujeme za vše, přejeme mnoho úspěchů a dalších spokojených rodičů.

Dobrý den, posíláme fotku naší dcery, za kterou vděčíme celému brněnskému týmu. Moc děkujeme za pomoc. Jednou se vrátíme pro sourozence.

Narodila se nám krásná holčička. Moc děkuji vaší klinice za úžasný přístup jak sestřičkám, ale hlavně velké díky patří MUDr. Janě Daňkové Kučerové.

Najdeme pro vás to nejúčinnější řešení

Děláme vše pro to, aby byla vaše cesta k miminku co nejkratší. Díky oddělení výzkumu zavádíme do praxe nejnovější metody, což nám umožňuje pomoci k početí i párům s komplikovanou příčinou neplodnosti.

None

IVF s vlastními vajíčky

Neplodnost trápí velké množství párů. Víme, jak pomoci.

None

IVF s darovanými vajíčky

Na léčbu s darovanými vajíčky se specializujeme od samotného založení kliniky. Díky rozsáhlé databázi dárkyň můžeme vybrat tu nejvhodnější pro vás.

None

IVF s darovanými embryi

Díky propracovanému programu darovaných vajíček, máme jedinečnou možnost nabídnout neplodným párům také léčbu darovanými embryi.

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

template-contact_form-empty_input-error
template-contact_form-empty_input-error
template-contact_form-empty_input-error
Max počet znaků 500

Naše kliniky

None

Reprofit Brno

cs en fr sk de it ro pl hu
Více info
None

Reprofit Ostrava

cs en pl
Více info
None

Reprofit Bratislava

en sk hu
Více info
None

Reprofit Martin

en sk
Více info