Reprofit Bratislava

Bratislavský Reprofit vznikl z nejstarší kliniky asistované reprodukce na Slovensku - ISCARE, která byla založena roku 1999 předním odborníkem na reprodukční medicínu, stojícím za prvním slovenským miminkem počatým pomocí IVF - Doc. MUDr. Jozefem Války, CSc.

None

Připravíme léčbu na míru pro každý pár

Zakládáme si na osobním přístupu ke každému páru. Usilujeme o to, aby byla vaše cesta k miminku co nejkratší. Od počátku se zaměřujeme na odhalení příčiny, abychom vám mohli nabídnout to nejúčinnější řešení. Vždy postupujeme od jednodušších metod léčby neplodnosti k těm složitějším.

Všeobecné informace

Žádné čekací doby

Jsme si vědomi, že čas je při léčbě neplodného páru klíčem k úspěchu. Díky dostatečné kapacitě kliniky a rozsáhlé databázi našich dárců u nás nemusíte čekat na zahájení léčby. Výrazně tak zvýšíte vaši šanci a zkrátíte cestu k vytouženému cíli.

Kvalitní péče je naší prioritou

Díky zkušenému lékařskému týmu, špičkovému vybavení a nejmodernějším metodám dosahujeme nadprůměrné úspěšnosti léčby neplodnosti. Všichni naši lékaři, embryologové, andrologové, sestry či koordinátoři jsou nejen výbornými specialisty, ale také lidmi, se kterými se budete cítit dobře a kterým budete důvěřovat. Empatie a porozumění je pro nás samozřejmostí.

Osobní přístup k pacientům

Pokud se rozhodnete pro léčbu na naší klinice, budete mít svého lékaře a osobního koordinátora, který vás bude provázet celou léčbou. Lékař odhalí příčinu neplodnosti, připraví léčebný plán na míru a povede dohled nad celou léčbou. Jednotlivé dílčí úkony mohou provádět naši další specialisté, ale váš koordinátor a lékař s vámi budou po celou dobu.

Věda a výzkum

Vědecký přístup

Naším cílem je poskytovat pacientům tu nekvalitnější lékařskou péči. Proto se zaměřujeme na základní i aplikovaný výzkum stejně jako zavádění technologických inovací umožnujícím neustálé zlepšování výsledků léčby neplodnosti.

Jsme si vědomi toho, že úspěch léčby IVF je založen na odbornosti zkušeného týmu kvalifikovaných odborníků, rozhodování podloženém fakty i vědeckými poznatky a aplikaci nejmodernějších technologií.

Research & Development

Proto Reprofit International vybudoval R&D (Research&Development) oddělení, jehož posláním je přenos nejnovějších vědeckých poznatků do klinické praxe, tak aby se vědecky podložené a klinicky ověřené přístupy mohly co nejříve uplatnit v léčbě našich pacientů. R&D oddělení je aktivní částí našeho týmu a podílí se na různých projektech, které jsou zaměřeny na optimalizaci současných metod asistované reprodukce a hledání nových alternativ pro bezpečnou a účinnou IVF léčbu.

Inovace klinických postupů

Některé procesy našeho aplikovaného výzkumu jsou zajišťovány přímo u nás na klinice, jiné jsou řešeny ve spolupráci s jinými IVF klinikami v rámci společnosti FutureLife. Kromě toho na národní i mezinárodní úrovni spolupracujeme s vědeckými laboratořeni a průmyslovými partnery na projektech základního výzkumu a technologických inovacích.

Další rolí R&D oddělení je zajištění vysokých standardů ve vzdělávání, školení a profesním rozvoji. Naše úzké vazby na akademickou půdu a zastoupení v odborných společnostech dokazuje náše odhodlání aktivně přispívat k dalšímu vývoji reprodukční medicíny.

Odborná garance

PharmDr. Zuzana Holubcová PhD

V čele R&D oddělení je PharmDr. Zuzana Holubcová PhD, která do naší kliniky nastoupila v roce 2015 jako vědecký poradce a koordinátor aktivit R&D oddělení.

Dr. Zuzana Holubcová má rozsáhlé zkušenosti z výzkumu v oboru reprodukční medicíny. Obdržela titul PhD za práci na výzkumu genetické nestability lidských embryonálních kmenových buněk. Jako postgraduální výzkumník v Cambridge vypracovala nové postupy umožňující studium vývoje lidských vajíček. Její výzkumná práce, která mimojiné objasnila příčiny genetických poruch lidských vajíček, byla publikována v špičkových vědeckých časopisech. Doktorka Holubcová byla také oceněna prestižní Basic Science Award udělovanou Evropskou embryologickou společností ESHRE (European Society for Human Reproduction and Embryology) a cenou pro originální vědecké projekty Neuron Impulsy 2016 za obor Medicína.

Spolupracující instituce

Držíme krok

Neustále si udržujeme přehled o moderních postupech a technologiích. To by nebylo možné bez zahraniční spolupráce a partnerských institucí. Díky nim jsme také schopni nabídnout pacientům, kteří za léčbou cestují, odborné zázemí a konzultace v jejich zemi.

Ať už v České republice nebo v zahraničí, vybíráme si kvalitní zařízení, a naopak se rádi sami stáváme spolupracujícími partnery. Jsme přesvědčeni, že z každého takového spojení budou mít prospěch především naši pacienti. Níže najdete spolu s organizací také kontaktní osobu.

Tým kliniky Bratislava

Po celou dobu vaší léčby u nás budete v těch nejlepších rukou

None

Tomáš Bagócsi

Medicínský ředitel

None

Michaela Grossová

Vedoucí lékař IVF

None

Gabriela Šustová

IVF Specialista

None

Monika Urbašíková

IVF Specialista

None

Peter Hrúzik

IVF Specialista

None

Kinga Gergelyová

Koordinátor

None

Ana Kolar

Koordinátor

None

Katarína Adamíková

Koordinátor

None

Bianka Bindicsová

Koordinátor

None

Mária Janišová

Koordinátorka dárcovského programu

None

Denisa Mazániková

Koordinátorka dárcovského programu

None

Iveta Konýčková

Vedoucí laboratoří

None

Hana Krásna

Embryolog

None

Barbora Kráľová

Embryolog

None

Iveta Konýčková

Vedoucí laboratoří

None

Kristína Kordošová

Andrologický laborant

None

Kristína Sedláková

Andrologický laborant

None

Robert Hotový

Andrologický laborant

None

Marcela Pauleová

Zdravotní sestra

None

Hana Straková

Zdravotní sestra

None

Lucia Borošová

Zdravotní sestra

None

Martina Zajíčková

Zdravotní sestra

None

Sylvia Zavačanová

Zdravotní sestra

None

Anita Koszorúsová

Zdravotní sestra

None

Dominika Lelková

Zdravotní sestra

None

Renáta Marjanová

Sanitářka

None

Zuzana Šmátralová

Recepční

None

Henrieta Gregorová

Recepční

None

Ivona Tóthová

Recepční

None

Viktória Stehláriková

Recepční

Fotogalerie

Ubytování

REPROFIT se nachází přibližně 15 minut od centra města. Vybrali jsme místa v blízkosti kliniky a perfektním klientským servisem, kde si mohou naši pacienti, po zadání promo kódu “REPROFIT”, rezervovat ubytování za zvýhodněnou cenu.

None

APOLLO HOTEL

Dulovo námestie 1, 821 08 Bratislava
-15 % Promo code: "REPROFIT"

None

Park Inn

Rybné námestie 1, 811 02 Bratislava
-15 % Promo code: "REPROFIT"

None

Felicity Garni Hotel

Hontianska 4, 821 09 Bratislava
-10 % Note: "Reprofit"

Kontakt

Reprofit Slovakia
Prievozská 4/A, 821 09 Bratislava
Slovensko

E-mail

bratislava@reprofit.sk

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Prosím vyplňte
Prosím vyplňte
Prosím vyplňte
Prosím vyplňte
Max počet znaků 500

Naše kliniky

None

Reprofit Brno

cs en fr sk de it ro pl hu
Více info
None

Reprofit Ostrava

cs en pl
Více info
None

Reprofit Bratislava

en sk hu
Více info
None

Reprofit Martin

en sk
Více info