Zdravotní sestra – Ostrava

Do našeho v týmu v současnosti hledáme kolegyně na pozici:

Zdravotní sestra

Hledáme člověka, který bude s pacienty jednat s úsměvem a starat se o to, aby si z návštěvy na naší klinice každý odnesl dobrý dojem.

Náplň práce

  • asistence lékařům, spolupráce s koordinátorkami, sestrami
  • objednávání pacientů, příjem pacientů
  • příprava zdravotnického materiálu, odběry krve, infuze
  • příprava ambulancí a operačních sálů, úklid ambulancí a sálů
  • práce s kartami pacientů, zadávání dat do PC

Požadavky

  • vzdělání v oboru porodní asistentka nebo všeobecná sestra (preferujeme zkušenost z gynekologie, ale není podmínkou)
  • aktivní znalost angličtiny nebo polštiny výhodou
  • ochota pracovat i o víkendech (víkend 1x – 2x měsíčně, po víkendu náhradní volno)
  • uživatelská znalost PC
  • komunikativní osobnost, příjemné vystupování, organizační schopnosti
  • pozitivní a iniciativní přístup k práci, samostatnost, spolehlivost

Nabízíme:

  • zázemí silného a stabilního zařízení
  • jednosměnný provoz (kratší a delší pracovní směny, dle provozu kliniky)
  • podpora dalšího vzdělávání
  • moderní pracovní prostředí
  • motivující platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na životní pojištění, flexipass, multisport

Svůj životopis a motivační dopis prosím zašlete na e-mail: job@reprofit.cz

Zasláním svého CV souhlasíte s tím, aby Vámi poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a použity v souladu s obecným nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně osobních údajů („GDPR“) pro účely personalistiky společnosti Reprofit International s.r.o., a to na dobu neurčitou (tj. do odvolání).

ZNAJÍ NÁS V 90 ZEMÍCH SVĚTA

Klinika REPROFIT patří v oboru reprodukční medicíny k evropské špičce. Vždy klademe důraz na poskytovanou péči a především váš komfort. Nejlepším hodnocením naší práce jsou proto vzkazy od spokojených rodičů z celého světa.

Běžně komunikujeme v 8 jazycích. Provedeme vás celým léčebným cyklem. Vyřídíme s vámi potřebnou administrativu. Pokud budete chtít, doporučíme ubytování. Vždy vám budeme nablízku a nápomocni.