Volná místa

Kdo jsme?

Již od svého založení v roce 2006 patří Reprofit International s.r.o. mezi nejúspěšnější zařízení v oboru asistované reprodukce, gynekologické péče, péče o těhotné a v neposlední řadě onkologické prevence v rámci gynekologie. Naše klinika je jedním z největších pracovišť tohoto typu v České republice a pro radu a pomoc za námi přijíždějí ženy a páry z Česka i zahraničí.

Rozhodují se pro nás právě proto, že se můžeme pochlubit vysoce kvalifikovaným týmem. Díky našim zaměstnancům můžeme každý den a každému pacientovi poskytovat odbornou pomoc a nadstandardní péči. Za samozřejmost považujeme osobní a citlivý přístup k potřebám každého klienta. 

Buďte součástí našeho týmu

Úspěch naší kliniky stojí především na bezchybné spolupráci jednotlivých oddělení a dokonalé komunikaci s klientem. Neustále rosteme a nabízíme svým klientům více služeb. Proto hledáme vás – zkušené odborníky i mladé talenty, kteří pomohou zvyšovat kvalitu poskytované péče a komfort klientů.

Hledáme kolegy, kteří přispějí svým umem a entuziasmem k rozvoji firmy i sebe sama. Hledáme lidi, které práce baví, kteří mají potěšení z interní spolupráce a pochopení pro potřeby klienta. Hledáme spolupracovníky přátelské a optimistické. Hledáme kolegy, pro něž je samozřejmostí pracovitost, slušnost, spolehlivost, nadhled a kreativní přístup k řešení problémů.

Na oplátku nabízíme možnost osobního rozvoje. Na naší klinice vás čeká odborný i kariérní růst, spojení s prestižní značkou, přátelský tým a příjemné pracovní prostředí, různorodé úkoly a využijete i cizí jazyky. 

Volné pozice

Zdravotní sestra - Brno

Zdravotní sestra - Ostrava

Lékař IVF a gynekologie - Ostrava 

Zdravotní sestra – ambulance neplodnosti - Bratislava

Napište nám 

Myslíte si, že bychom si mohli rozumět? V tom případě nám pošlete svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mail job@reprofit.cz. Do předmětu zprávy prosím uveďte název konkrétní pozice.

 

ZNAJÍ NÁS V 90 ZEMÍCH SVĚTA

Klinika REPROFIT patří v oboru reprodukční medicíny k evropské špičce. Vždy klademe důraz na poskytovanou péči a především váš komfort. Nejlepším hodnocením naší práce jsou proto vzkazy od spokojených rodičů z celého světa.

Běžně komunikujeme v 8 jazycích. Provedeme vás celým léčebným cyklem. Vyřídíme s vámi potřebnou administrativu. Pokud budete chtít, doporučíme ubytování. Vždy vám budeme nablízku a nápomocni.