UMĚLÉ OPLODNĚNÍ

Nedaří se vám počít dítě přirozenou cestou? Naši lékaři pro vás najdou to nejúčinnější a nejsnadnější řešení, jak dosáhnout vysněného dítěte.

Odborné poradenství

Navzdory nejnovějším metodám a vysoké úspěšnosti IVF léčby nemusí být cesta k miminku vždy taková, jak bychom si přáli. Hovořit o problémech s početím, komplikovaných těhotenstvích, opakovaných potratech a traumatických zážitcích je ve společnosti tabu. Proto obrátit se na odborníka s potřebou pomoci vyžaduje velkou dávku odvahy. Ve snaze vám toto období co nejvíce usnadnit, vám v rámci odborné péče a spolupráce s Mgr. Lenkou Pelechovou nabízíme možnost individuálního nebo párového psychosociálního poradenství nejenom v oblasti asistované reprodukce.

SEZNAMTE SE

O MNĚ

„I když asistovaná reprodukce není exaktní věda, nikdo nikdy nemůže zaručit, že váš IVF cyklus bude mít požadovaný výsledek. Z tohoto důvodu se s páry na léčbu neplodnosti připravuji dopředu tak, aby poté, co nastane, byly všechny jejich dotazy zodpovězené. Proto se společně radíme, jaký postup bude akceptující. Ve vašem rozhodnutí vás podporuji a tím získáváte mnohem větší jistotu, odhodlaní a vytrvalost pro úspěšný, a především mnohem klidnější průběh celého cyklu“ Lenka

  • Při své práci využívám letitých profesních zkušeností s léčbou neplodnosti z klinik asistované reprodukce.
  • Jádrem mých terapií je transparentní přístup zaměřený na pacienta.
  • Psychoterapie a poradenství staví na autenticitě, na otevřenosti, pracuji především s emocemi klientů.
  • Prostřednictvím terapií a odborných konzultací vám předkládám všechny možnosti a informace, jak vaši touhu po rodičovství uskutečnit nebo se s ní vypořádat. A poté mohli udělat správná rozhodnutí.


ODBORNÉ KONZULTACE 

Prevence neplodnosti
Stále se o ní hovoří, ale neustále ji podceňujeme. Přitom je to jedna z nejméně obtížných cest, jak mít svoji reprodukci pod kontrolou. Chcete vědět jak?

Umělé oplodnění (IVF)
Cesta k dítěti prostřednictvím asistované reprodukce je časově, mentálně a v neposlední řadě i finančně náročný proces. Zajímá Vás, jak správně prakticky využívat všech dostupných strategií, abyste byli na celý proces umělého oplodnění připraveni?

Perinatální ztráta
 Některé rodiče ztráta miminka promění takovým způsobem, o kterém by si nikdy nemysleli, že je vůbec možný. Truchlení má svůj smysl, ale je důležité si najít svoji cestu zpět k životu. Společně najdeme cestu jít dál.

Náhradní rodinná péče
Vyčerpali jste všechny možnosti na cestě k dítěti a ono stále nepřichází? Možná Vám lékaři sdělili, že budete potřebovat náhradní matku anebo Vám rovnou doporučili osvojení dítěte. Ať už je důvodem cokoliv, u mne najdete informace, jak celý proces funguje. 

Psychosociální poradenství

Psychosociální poradenství je forma terapie, kterou lidé vyhledávají, pokud se ocitnou v náhlé a nepříznivé životní situaci. Dále klientům poskytuje orientaci především v sociálních systémech. Při práci využívám poznatků ze sociálně-právní problematiky a legislativy.

Pokud budete mít jakékoli pochybnosti, zvedněte telefon a společně si promluvme. Jsem tady pro vás ráda. Pamatujte, že všechna trápení mají svá řešení a vůbec na ně nemusíte být sami nebo se za ně stydět.

Vaše Lenka

PŘÍBĚHY RODIČŮ

Broňa
„Ráda bych popsala osobní zkušenost s umělým oplodněním, což byla cesta k vytouženému dítěti, kterou jsem si zvolila. Tato cesta nebyla vůbec jednosuchá. To vše provázeno tisícem otázek, na které jsem neznala odpovědi a upřímně ani pořádně nevěděla, kde je hledat. Jsem velmi ráda, že se někdo konečně začal zabývat tím, jaké pocity mohou mít páry procházející tímto nelehkým obdobím. Kdo vám zodpoví otázky a dodá vám psychickou podporu a klid, což považuji za velký přínos a mnohdy to může být klíčem k úspěchu."

Renata
„Lenku jsem měla možnost osobně poznat při studiu na vysoké škole během posledních tří let. Nikdy dříve jsem nepotkala člověka, který dokáže o své profesi mluvit tak otevřeně, odborně ale zároveň s detaily problematiky reprodukční medicíny, která pochopí běžná veřejnost. A hlavně s láskou a vírou, že opravdu je tu, aby bylasoučástí zrození nového života."

KONTAKT

V případě zájmu o sjednání terapie, prosím, vyplňte tento jednoduchý formulář.

Moje dveře jsou otevřeny všem,
kdo se nebojí na ně zaklepat.

Lenka Pelechová
Odborná poradkyně

 

ZNAJÍ NÁS V 90 ZEMÍCH SVĚTA

Klinika REPROFIT patří v oboru reprodukční medicíny k evropské špičce. Vždy klademe důraz na poskytovanou péči a především váš komfort. Nejlepším hodnocením naší práce jsou proto vzkazy od spokojených rodičů z celého světa.

Běžně komunikujeme v 8 jazycích. Provedeme vás celým léčebným cyklem. Vyřídíme s vámi potřebnou administrativu. Pokud budete chtít, doporučíme ubytování. Vždy vám budeme nablízku a nápomocni.