UMĚLÉ OPLODNĚNÍ

Nedaří se vám počít dítě přirozenou cestou? Naši lékaři pro vás najdou to nejúčinnější a nejsnadnější řešení, jak dosáhnout vysněného dítěte.

Léčba darovanými vajíčky (OD, DIVF)

Léčebný program DIVF zahrnuje soubor léčebných postupů, při kterých jsou vajíčka anonymní dárkyně oplozena spermiemi partnera nebo dárce.

Princip a základní informace o léčebném programu DIVF 

Proces DIVF začíná hormonální stimulací dárkyně, která je nutná k získání většího počtu vajíček než při pravidelném ovulačním cyklu. V den odběru vajíček dárkyně probíhá také odběr spermatu partnera. Získaná vajíčka jsou následně oplozena spermiemi a vzniklá embrya jsou dále uchovávána (kultivována) mimo tělo ženy. Po několika dnech kultivace se nejlepší embryo přenese do dělohy příjemkyně – Embryotransfer. Zbylá kvalitní embrya lze zamrazit a uchovat pro další léčbu.

Nejvíce cyklů s darovanými vajíčky v České Republice

Klinika REPROFIT se od svého založení specializuje na léčbu darovanými vajíčky. Díky mnohaletým zkušenostem se nám podařilo vybudovat jeden z nejpropracovanějších programů darovaných vajíček v Evropě. Každý rok poskytujeme péči klientům z celého světa, například z Velké Británie, Francie, Izraele, Itálie, Německa nebo USA. Máme k dispozici rozsáhlou mnohatisícovou databázi dobrovolných dárkyň vajíček

Ročně provádíme nejvíce cyklů umělého oplodnění s použitím darovaných vajíček. Počet těchto cyklů přesahuje 1100, což je více než 1/4 všech cyklů s darovanými vajíčky provedených v ČR.

Úspěšnost kliniky Reprofit International

V prvním cyklu DIVF otěhotní 60–70 % žen. Věk ženy je klíčovým faktorem při rozhodování, zda transferovat jedno nebo dvě embrya. 

Věříme, že budete s naší péčí a přístupem spokojeni.

MUDr. Štěpán Machač, PhD. 
Odborný garant dárcovského programu

 

ZNAJÍ NÁS V 90 ZEMÍCH SVĚTA

Klinika REPROFIT patří v oboru reprodukční medicíny k evropské špičce. Vždy klademe důraz na poskytovanou péči a především váš komfort. Nejlepším hodnocením naší práce jsou proto vzkazy od spokojených rodičů z celého světa.

Běžně komunikujeme v 8 jazycích. Provedeme vás celým léčebným cyklem. Vyřídíme s vámi potřebnou administrativu. Pokud budete chtít, doporučíme ubytování. Vždy vám budeme nablízku a nápomocni.