UMĚLÉ OPLODNĚNÍ

Nedaří se vám počít dítě přirozenou cestou? Naši lékaři pro vás najdou to nejúčinnější a nejsnadnější řešení, jak dosáhnout vysněného dítěte.

Kryoembryotransfer (KET)

Kryoembryotransfer je jednoduchý léčebný program, který lze využít, pokud jsou v kryobance dostupná embrya pro transfer. Většinou se využívá vlastních embryí zamražených při předchozí léčbě. V určitých případech lze také využít embrya darovaná. 

Na naší klinice máme bohaté zkušenosti s mnoha systémy mražení embryí. Díky tomu umožňujeme pacientům i převoz embryí zamražených na jiné klinice a následně naplánovat KET na naší klinice v Brně. 

KET Vám také významně ušetří čas, neboť při dalším plánovaném těhotenství již nemusíte podstupovat odběr vajíček.


Úspěšnost metody

V závislosti na věku ženy otěhotní 40 až 50 % žen. Věk ženy je klíčovým faktorem při rozhodování, zda transferovat jedno nebo dvě embrya.

Věříme, že budete s naší péčí a přístupem spokojeni.

MUDr. Tomáš Vrána  
Lékař, IVF specialista


 

ZNAJÍ NÁS V 90 ZEMÍCH SVĚTA

Klinika REPROFIT patří v oboru reprodukční medicíny k evropské špičce. Vždy klademe důraz na poskytovanou péči a především váš komfort. Nejlepším hodnocením naší práce jsou proto vzkazy od spokojených rodičů z celého světa.

Běžně komunikujeme v 8 jazycích. Provedeme vás celým léčebným cyklem. Vyřídíme s vámi potřebnou administrativu. Pokud budete chtít, doporučíme ubytování. Vždy vám budeme nablízku a nápomocni.