UMĚLÉ OPLODNĚNÍ

Nedaří se vám počít dítě přirozenou cestou? Naši lékaři pro vás najdou to nejúčinnější a nejsnadnější řešení, jak dosáhnout vysněného dítěte.

IVF

Výraz IN VITRO FERTILIZACE (IVF) zahrnuje soubor léčebných postupů, při kterých jsou zárodečné buňky ženy (vajíčka) oplozeny spermiemi partnera nebo dárce mimo tělo ženy – mimotělní oplození. Tato léčba patří mezi základní metody umělého oplodnění.

Princip a základní informace o léčebném programu IVF

Proces IVF začíná hormonální stimulací ženy, která je nutná k získání většího počtu vajíček, než při pravidelném ovulačním cyklu. Průběh stimulace je sledován lékařem pomocí ultrazvuku. Zralá vajíčka jsou odebrána punkcí folikulů v celkové anestezii pod ultrazvukovou kontrolou. V den odběru vajíček probíhá také odběr spermatu partnera. Získaná vajíčka jsou následně oplozena spermiemi a vzniklá embrya jsou dále uchovávána (kultivována) mimo tělo ženy. Po několika dnech kultivace se nejlepší embryo přenese do dělohy ženy – EmbryoTransfer. Zbylá kvalitní embrya lze zamrazit a uchovat pro další léčbu.

Jen to, co opravdu potřebujete, abyste otěhotněla

Využíváme nejen ty nejlepší techniky, ale snažíme se již od počátku najít hlavní problém neplodnosti a stanovit optimální léčbu. U většiny párů, které mají problémy s plodností, mohou pomoci velmi jednoduché léčebné metody. Vždy postupujeme od nejméně náročné léčby, přes minimální stimulaci IVF, až po standardní IVF léčebné protokoly.

Nejvíce výkonů asistované reprodukce v České Republice

V prvním cyklu IVF otěhotní 40–50 % žen v závislosti na jejich věku. Věk ženy je také klíčovým faktorem při rozhodování, zda transferovat jedno nebo dvě embrya.

Je třeba počítat s tím, že v případě ženy s věkem nad 40 let úspěšnost této metody klesá.

Naše klinika patří k největším klinikám svého druhu v České republice a od roku 2011 se řadí na nejvyšší příčku. Jsme hrdí zejména na to, že i díky vysokému počtu léčených pacientů dosahujeme také jedné z nejvyšší úspěšností léčby.  

Věříme, že budete s naší péčí a přístupem spokojeni.

MUDr. Marek Koudelka 
Lékař, IVF specialista 

 

ZNAJÍ NÁS V 90 ZEMÍCH SVĚTA

Klinika REPROFIT patří v oboru reprodukční medicíny k evropské špičce. Vždy klademe důraz na poskytovanou péči a především váš komfort. Nejlepším hodnocením naší práce jsou proto vzkazy od spokojených rodičů z celého světa.

Běžně komunikujeme v 8 jazycích. Provedeme vás celým léčebným cyklem. Vyřídíme s vámi potřebnou administrativu. Pokud budete chtít, doporučíme ubytování. Vždy vám budeme nablízku a nápomocni.