UMĚLÉ OPLODNĚNÍ

Nedaří se vám počít dítě přirozenou cestou? Naši lékaři pro vás najdou to nejúčinnější a nejsnadnější řešení, jak dosáhnout vysněného dítěte.

Time-lapse Geri

Time-lapse Geri je moderní inkubátor umožňující kontinuální snímání vývoje embryí. Jako jedno z mála IVF center v České republice kultivujeme embrya ve vlhkém režimu, jsme tedy zase o kousek blíže k optimálním podmínkám. 

Jak se daří Vašim embryím, když spíte…

Pomocí inkubátoru Geri a díky jeho zabudované kameře s vysokým rozlišením můžeme vývoj embryí monitorovat nepřetržitě, aniž bychom museli embrya vytahovat mimo optimální podmínky nastavení inkubátoru. Instalované kamery snímají dynamický proces vývoje embryí a výsledkem je záznam, který embryologovi pomáhá ve výběru nejvhodnějšího embrya k transferu a mražení.

Jak probíhá kultivace?

Okamžitě po oplození jsou embrya umístěna do speciální kultivační misky, kde může být kultivováno až 16 embryí jednoho pacientského páru. Miska je následně vložena do jedné ze šesti kultivačních komůrek inkubátoru Geri. Každá komora je vybavena senzory pro monitorování optimálních kultivačních podmínek (teplota, CO2 a vlhkost).

Pro koho je metoda určena?

Pro všechny pacientské páry, které mají zájem o kultivaci embryí v nadstandardním inkubátoru, jenž zaručí nerušený monitoring vývoje embryí s celkovým náhledem na dynamiku vývoje.

Věříme, že budete s naší péčí a přístupem spokojeni.

MUDr. Marek Koudelka 
Lékař IVF 

 

ZNAJÍ NÁS V 90 ZEMÍCH SVĚTA

Klinika REPROFIT patří v oboru reprodukční medicíny k evropské špičce. Vždy klademe důraz na poskytovanou péči a především váš komfort. Nejlepším hodnocením naší práce jsou proto vzkazy od spokojených rodičů z celého světa.

Běžně komunikujeme v 8 jazycích. Provedeme vás celým léčebným cyklem. Vyřídíme s vámi potřebnou administrativu. Pokud budete chtít, doporučíme ubytování. Vždy vám budeme nablízku a nápomocni.