O KLINICE

Naši péči si už vybralo víc než 20 000 párů z 90 zemí světa. Provádíme nejvíce výkonů asistované reprodukce v ČR.

Kdo jsme?

Reprofit International v Brně je klinika reprodukční medicíny a gynekologie, která se svojí úspěšností řadí mezi vysoce úspěšná evropská zařízení. Za jedenáct let naší existence si naši pomoc vybralo již více než 15 000 párů z více než 90 zemí světa.

Připravíme léčbu na míru pro každou ženu a každý pár

V našem centru asistované reprodukce se zaměřujeme na veškeré dostupné metody léčby neplodnosti. Disponujeme nejmodernějšími technologiemi a postupy, ale především budujeme profesionální tým lékařů, embryologů a andrologů.

Ani nejlepší přístroje a nejdražší léčba však nemusí zaručit úspěch. Proto s vámi od samého počátku budeme hledat ideální řešení, se kterým budete vy sami souhlasit. Vždy raději postupujeme od jednodušších metod léčby neplodnosti k metodám složitějším.

Žádné čekací doby

Jsme si vědomi, že čas je při léčbě neplodného páru klíčem k úspěchu. Díky dostatečné kapacitě kliniky a rozsáhlé databázi našich dárců u nás nemusíte čekat na zahájení léčby. Výrazně tak zvýšíte Vaši šanci a zkrátíte cestu k vytouženému cíli.

Kvalitní péče je naší prioritou

Jak jsme napsali výše, dlouhodobě se staráme o to, aby s námi spolupracovali výhradně špičkoví specialisté ve svých oborech. Mezi klíčové faktory patří odborné reference, dlouholetá praxe, nezpochybnitelná kvalifikace a také empatie. Všichni naši lékaři, embryologové, andrologové, sestry či koordinátoři jsou nejen výbornými specialisty, ale také lidmi, se kterými se budete cítit dobře a kterým budete důvěřovat.
 
Podívejte se na naše úspěchy v léčbě neplodnosti.

Osobní přístup k pacientům

Pokud se rozhodnete pro léčbu na naší klinice, budete mít svého osobního koordinátora, který vás bude provázet během celé léčby. Dále se seznámíte s hlavním lékařem – ten bude odpovědný za diagnostiku příčiny neplodnosti, přípravu léčebné strategie a povede dohled nad celou léčbou. Jednotlivé dílčí úkony mohou provádět specialisté, ale koordinátor a hlavní lékař s vámi budou po celou dobu.

Vyberte kliniku pečlivě

Klinika REPROFIT byla založena v roce 2006 a jako první pracoviště v České republice se mohla pochlubit specializovaným týmem pro léčbu neplodnosti s využitím darovaných vajíček. Zakládáme si na pohodlí všech, kteří k nám přijdou. Proto u nás najdete také všeobecnou gynekologickou péči a v rámci gynekologického úseku i péči o těhotné, centrum onkologické prevence a moderní operační sál.

V současné době jsme největší pracoviště tohoto typu v České republice a zároveň jedno z největších v rámci Evropy. Naší hlavní konkurenční výhodou je především návaznost jednotlivých odborností a vysoce specializované činnosti.

Pevně věříme, že budete s naší péčí a přístupem spokojeni.

FutureLife

Tento holding sdružuje síť klinik asistované reprodukce v České i Slovenské republice a ve Velké Británii. Jsou zde zapojena zdravotnická zařízení se specializací na péči o ženy. Působí především v odbornostech gynekologie, asistované reprodukce, gastroenterologie, genetiky a dalších přidružených oborech. Díky spojení řady specialistů IVF z jednotlivých klinik můžeme lépe prosazovat a zavádět novinky v oboru a sdílením informací a postupů můžeme dále posouvat hranice úspěšnosti léčby neplodnosti.

Toto jsou internetové stránky společnosti Reprofit International s.r.o., se sídlem Hlinky 48/122, Pisárky, 603 00 Brno, IČ: 276 77 851, zapsané v obchodním rejstříku vedeném krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 51239. Společnost přestala být s účinností ode dne 22.5.2021 členem koncernu SYNBIOL, a to na základě oznámení  řídící osoby koncernu – společnosti  SynBiol, a.s., IČO 26014343. Ta sdělila, že existence koncernu není k danému datu nadále dána s tím, že osoby jí přímo či nepřímo ovládané již nebudou podléhat jednotnému řízení ve smyslu §79 odst. 1 zákona  o obchodních  korporacích.

     

    ZNAJÍ NÁS V 90 ZEMÍCH SVĚTA

    Klinika REPROFIT patří v oboru reprodukční medicíny k evropské špičce. Vždy klademe důraz na poskytovanou péči a především váš komfort. Nejlepším hodnocením naší práce jsou proto vzkazy od spokojených rodičů z celého světa.

    Běžně komunikujeme v 8 jazycích. Provedeme vás celým léčebným cyklem. Vyřídíme s vámi potřebnou administrativu. Pokud budete chtít, doporučíme ubytování. Vždy vám budeme nablízku a nápomocni.