Politika Reprofit International

Reprofit International je největší klinikou reprodukční medicíny v České republice. Byla založena v roce 2006 a díky svým výsledkům se stala jedním z největších a nejúspěšnějších zařízení nejen v Česku, ale i v celé Evropě. I když podobných klinik je u nás i v zahraničí velké množství, snažíme se od ostatních odlišovat v několika zásadních věcech.

Mateřství je pro nás přirozené poslání. Pomáháme párům se sníženou plodností k početí zdravého dítěte. Na této cestě navrhujeme nejvhodnější metody asistované reprodukce bez zbytečného finančního i časového zatížení. Naše filozofie by se dala shrnout do jediné věty:

Jen to, co opravdu potřebujete, abyste otěhotněla.

Základem firemní politiky Reprofit International je především vstřícný a citlivý přístup ke všem pacientům. Přicházejí k nám z Česka i ze zahraničí a jejich dlouhodobá spokojenost je pro nás klíčová. Vnímáme citlivost situace, ve které se ocitli. Proto se držíme dvou jednoduchých zásad:

  • Neexistuje jednotné řešení pro všechny problémy. Každá pacientka a každý pár je jiný, proto je nezbytný individuální přístup.
  • Vždy postupujeme od nejjednodušších metod léčby k těm náročnějším. Snažíme se lidské tělo co nejméně zatěžovat a přizpůsobíme se vašim možnostem.

Neustále sledujeme moderní trendy a vzděláváme se v oblasti reprodukční medicíny i gynekologie obecně. I díky tomu vám můžeme poskytnout širokou škálu možných řešení i spoustu doplňkových služeb. Zároveň nemusíte nikam cestovat za dalším vyšetřením. Máme vlastní laboratoře, disponujeme moderní kryobankou, velkým operačním sálem, menšími zákrokovými sály i lůžkovou částí.

Naše vize

  • Chceme dlouhodobě patřit mezi úzkou špičku evropských klinik pro léčbu neplodnosti, zejména v oblasti léčby pomocí darovaných pohlavních buněk. Zajímáme se o nejmodernější technologie a metodiky, protože jen tak můžeme neustále zvyšovat úspěšnost a dostupnost léčby. Vždy u nás potkáte vysoce odborný tým lékařů, embryologů a andrologů a příjemný a podporující přístup zdravotních sester.
  • I nadále budeme navazovat kontakty s lékaři ze zahraničí. Již nyní s námi spolupracuje několik desítek odborníků z celého světa a my díky tomu zefektivňujeme přípravu i léčbu pacientů z jiných zemí.
  • Budeme pokračovat v investicích do moderních přístrojů a vybavení. V současnosti se tato částka pohybuje v řádu milionů korun ročně, a pokud je naším cílem spokojenost pacientů, nesmí být tato suma nižší.
  • Přejeme si, abyste se u nás cítili dobře, a chceme vám poskytovat maximální možný servis. Uspokojení všech vašich potřeb a požadavků je pro nás na prvním místě a je jedno, zda se o vás v danou chvíli bude starat lékařka nebo administrativní pracovník. Právě spokojenost a kladné reference našich pacientů nám totiž pomáhají šířit dobré jméno kliniky REPROFIT. A díky němu můžeme pomoct více lidem, kteří vyhledají naše služby.
  • Zapojujeme se také do externího hodnocení kvality a na důkaz vysoké kvality našich služeb máme certifikát kvality podle ČSN ISO 9001, ČSN ISO 15189. Jako jedno z mála pracovišť v České republice jsme akreditováni Ministerstvem zdravotnictví nejen pro vzdělávání lékařů v rámci reprodukční medicíny, ale také pro vzdělávání klinických embryologů v laboratorním provozu.
 

ZNAJÍ NÁS V 90 ZEMÍCH SVĚTA

Klinika REPROFIT patří v oboru reprodukční medicíny k evropské špičce. Vždy klademe důraz na poskytovanou péči a především váš komfort. Nejlepším hodnocením naší práce jsou proto vzkazy od spokojených rodičů z celého světa.

Běžně komunikujeme v 8 jazycích. Provedeme vás celým léčebným cyklem. Vyřídíme s vámi potřebnou administrativu. Pokud budete chtít, doporučíme ubytování. Vždy vám budeme nablízku a nápomocni.