Špatná pohyblivost spermií není pro naši laboratoř překážkou!

V současné době se stále zvyšuje počet mužů s pomalými nebo zcela nepohyblivými spermiemi (asi 5%), které nejsou schopné oplodnit vajíčko. Jelikož ale výzkum ukazuje, že nepohyblivá spermie ještě nemusí být mrtvá, zavedli jsme do praxe metodu, díky které umíme živé spermie od mrtvých odlišit. Teofylin - běžně používané léčivo podobné kofeinu, nepohyblivé, zdánlivě mrtvé spermie rozhýbe a my pak můžeme vhodné spermie použít pro oplození vajíčka. 
Přestože je farmakologická stimulace spermií pomocí teofylinu v zahraničí běžná, v České republice jsme první klinika, která může pacientům dopřát tuto možnost léčby a zvýšit tak jejich šanci na početí.

Více se dozvíte zde od 35. minuty vysílání. 

 

ZNAJÍ NÁS V 90 ZEMÍCH SVĚTA

Klinika REPROFIT patří v oboru reprodukční medicíny k evropské špičce. Vždy klademe důraz na poskytovanou péči a především váš komfort. Nejlepším hodnocením naší práce jsou proto vzkazy od spokojených rodičů z celého světa.

Běžně komunikujeme v 8 jazycích. Provedeme vás celým léčebným cyklem. Vyřídíme s vámi potřebnou administrativu. Pokud budete chtít, doporučíme ubytování. Vždy vám budeme nablízku a nápomocni.