Polarizační mikroskopie v Reprofitu umožňuje provést oplození vajíček ve správný čas

S pomocí techniky polarizační mikroskopie lze nyní vyšetřit zralost vajíček předtím, než jsou uměle oplozena a vzniklá embrya zavedena do těla ženy. Pokud vyšetření ukáže, že vajíčka ještě zralá nejsou, nechávají se v klidu na misce, dokud není proces zrání dokončen. Výsledky naší probíhající studie ukazují, že využitelnost embryí z plně zralých vajíček je více než dvojnásobná oproti těm, které jsou oplozena předčasně.

Tato metoda je v rámci České republiky unikátní a klinika Reprofit je první, která v návaznosti na předchozí výzkum PharmDr. Zuzany Holubcové Ph.D., využívá tuto techniku v kontextu poznatků o vývoji vajíčka. Jako součást individualizovaného přístupu k léčbě neplodnosti ji na naší klinice indikovaným pacientům nabízíme zdarma.

Metoda již pomohla k narození 8 dětí a další těhotenství stále běží. Použití polarizační mikroskopie nám umožňuje optimálně načasovat oplození. Je to šance i pro ženy, které by jinak otěhotnět nemohly.
 

ZNAJÍ NÁS V 90 ZEMÍCH SVĚTA

Klinika REPROFIT patří v oboru reprodukční medicíny k evropské špičce. Vždy klademe důraz na poskytovanou péči a především váš komfort. Nejlepším hodnocením naší práce jsou proto vzkazy od spokojených rodičů z celého světa.

Běžně komunikujeme v 8 jazycích. Provedeme vás celým léčebným cyklem. Vyřídíme s vámi potřebnou administrativu. Pokud budete chtít, doporučíme ubytování. Vždy vám budeme nablízku a nápomocni.