Pacientů reprodukčních klinik přibývá

V České republice má problémy s početím asi 25 % párů a toto procento se každoročně zvyšuje. Jedním z hlavních důvodů je odkládání rodičovství.  Průměrný věk pacientek se nyní pohybuje okolo 36 let. ,,Pacientek k nám přichází čím dál více, velmi často i pacientky, které mají už druhé partnerství a těm je pak už kolem 40 let" uvádí v  reportáží pro Českou televizi MUDr. Štěpán Machač. Loni bylo v ČR provedeno 39 tisíc cyklů umělého oplodnění, což je nejvíce v historii naší země. I u nás v Reprofitu počet cyklů oproti minulému roku vzrostl. Vážíme si důvěry stále rostoucího počtu pacientů a jsme rádi, že můžeme pomáhat k rodičovství čím dál více párům. 

 

ZNAJÍ NÁS V 90 ZEMÍCH SVĚTA

Klinika REPROFIT patří v oboru reprodukční medicíny k evropské špičce. Vždy klademe důraz na poskytovanou péči a především váš komfort. Nejlepším hodnocením naší práce jsou proto vzkazy od spokojených rodičů z celého světa.

Běžně komunikujeme v 8 jazycích. Provedeme vás celým léčebným cyklem. Vyřídíme s vámi potřebnou administrativu. Pokud budete chtít, doporučíme ubytování. Vždy vám budeme nablízku a nápomocni.