Ochrana plodnosti

Zatím děti neplánujete, ale jednou, až nastane ten “správný” čas, byste rádi založili rodinu ?

Již 1.7. v otevíráme brněnském REPROFITu “Konzultace ochrany reprodukčního zdraví” pro ženy i muže zdarma. 

Možná jste doposud nenašli vhodného partnera/partnerku, studujete nebo se na rodičovství zkrátka ještě necítíte. Právě pro vás od 1.7. otevřeme v brněnském REPROFITu “Konzultace ochrany reprodukčního zdraví” zdarma.

Naši lékaři - zkušení specialisté v oboru reprodukční medicíny vám na základě výsledků provedených vyšetření doporučí, jak ochránit svoji plodnost. Dozvíte se, zda-li neexistuje nějaký rizikový faktor, který by v budoucnu mohl ovlivnit vaše plány a kdy je pro vás ten nejlepší čas založit rodinu.

 „Plodnost je naše cenná komodita, o kterou se můžeme starat, kterou můžeme chránit, ale také ji snadno poškodit. Zdravotní stav každého z nás může být ovlivněn jak vrozeně, tak případnými onemocněními nebo životním stylem. Vědět včas, v jaké situaci se právě nacházíme, je velkou výhodou a pomáhá předejít nepříjemným problémům v budoucnosti."  MUDr. Martina Novotná, zkušená lékařka, gynekoložka a reprodukční endokrinoložka 

Věk prvorodiček se neustále zvyšuje a s ním i možná rizika spojená s těhotenstvím. Roste také věk našich IVF pacientek. Neplodnost nyní trápí každý pátý pár.. Naším cílem je zvýšit povědomí o reprodukčním zdraví – včas informovat o tom, kdy je nejlepší čas pro založení rodiny nebo jak zvýšit šanci na početí v budoucnu. Již na základních školách by mělo být součástí výuky nejen poučení o tom, jak neotěhotnět, ale mělo by se také vysvětlovat, jaké jsou faktory ovlivňující plodnost a jak důležitou roli hraje při plánování těhotenství věk ženy.

Konzultace ochrany reprodukčního zdraví je zdarma a objednat se můžete na 543516036 nebo přes kontaktní formulář našeho webu.

Těšíme se na vás!

 

ZNAJÍ NÁS V 90 ZEMÍCH SVĚTA

Klinika REPROFIT patří v oboru reprodukční medicíny k evropské špičce. Vždy klademe důraz na poskytovanou péči a především váš komfort. Nejlepším hodnocením naší práce jsou proto vzkazy od spokojených rodičů z celého světa.

Běžně komunikujeme v 8 jazycích. Provedeme vás celým léčebným cyklem. Vyřídíme s vámi potřebnou administrativu. Pokud budete chtít, doporučíme ubytování. Vždy vám budeme nablízku a nápomocni.