Nahlédněte do naší embryologické laboratoře!

Od roku 2017 ověřujeme zralost vajíček před oplozením pomocí polarizační mikroskopie. Naše klinická studie ukázala, že pokud je injekce spermie pečlivě a individuálně načasována, je šance na úspěšný vývoj vajíček po oplození více než trojnásobná než v případě, kdy je vajíčko oplozeno předčasně. Díky této metodě dáváme naději i ženám s nižším počtem vajíček vhodných k oplození dle standardního hodnocení. 
Nahlédněte do naší embryologické laboratoře prostřednictvím videopublikace v angličtině a zjistěte, co obnáší tato metoda, kterou se od nás učí používat pracoviště z celého světa. Titulky jsou dostupné ve 13 jazycích!
 

ZNAJÍ NÁS V 90 ZEMÍCH SVĚTA

Klinika REPROFIT patří v oboru reprodukční medicíny k evropské špičce. Vždy klademe důraz na poskytovanou péči a především váš komfort. Nejlepším hodnocením naší práce jsou proto vzkazy od spokojených rodičů z celého světa.

Běžně komunikujeme v 8 jazycích. Provedeme vás celým léčebným cyklem. Vyřídíme s vámi potřebnou administrativu. Pokud budete chtít, doporučíme ubytování. Vždy vám budeme nablízku a nápomocni.