Klinika Reprofit získala, jako jediná, povolení pro vývoz i dovoz buněk ze zemí mimo EU!

Jsme jediná klinika reprodukční medicíny u nás, která má oficiální povolení k vývozu i dovozu vajíček, spermií a embryí ze zemí mimo Evropskou unii. Toto pacientkám žijícím mimo EU (na naši kliniku jezdí mnoho pacientů z USA, Švýcarska…) značně ulehčuje celý proces léčby. Dříve bylo třeba podstoupit celou proceduru hormonální stimulace v místě kliniky léčby neplodnosti, nyní si pacientky mohou od svého původního lékaře jen převést svoje zmražené oocyty k nám. 

Povolení se aktuálně dotkne přibližně sta pacientek například z Austrálie, Izraele, USA, Švýcarska, potažmo z Velké Británie, přičemž se nejedná pouze o cizinky, ale také o Češky pracující v zahraničí. Více se dozvíte v reportáží České televize, kde na toto téma hovoří náš hlavní lékař MUDr. Pavel Otevřel.
 

ZNAJÍ NÁS V 90 ZEMÍCH SVĚTA

Klinika REPROFIT patří v oboru reprodukční medicíny k evropské špičce. Vždy klademe důraz na poskytovanou péči a především váš komfort. Nejlepším hodnocením naší práce jsou proto vzkazy od spokojených rodičů z celého světa.

Běžně komunikujeme v 8 jazycích. Provedeme vás celým léčebným cyklem. Vyřídíme s vámi potřebnou administrativu. Pokud budete chtít, doporučíme ubytování. Vždy vám budeme nablízku a nápomocni.