Jste v dobrých rukou

V souvislosti s informacemi, které se dnes objevily na internetu, bychom chtěli naše pacientky uklidnit, že se nejedná o naši kliniku. 
Ročně u nás provádíme nejvíce výkonů asistované reprodukce v ČR, léčbu na naší klinice podstoupí tisíce pacientů a takto závažnou komplikaci jsme za více než 12 let doposud nezaznamenali. Přístup našich lékařů k pacientům je velmi osobní a každému výkonu předchází konzultace s lékařem, kde je možné se na cokoli zeptat. Disponujeme kvalitním přístrojovým vybavením a v případě jakýchkoli komplikací spolupracujeme s FN Brno a Městskou nemocnicí Ostrava Fifejdy. 
Všem našim pacientům děkujeme za důvěru,

Váš REPROFIT. 

 

ZNAJÍ NÁS V 90 ZEMÍCH SVĚTA

Klinika REPROFIT patří v oboru reprodukční medicíny k evropské špičce. Vždy klademe důraz na poskytovanou péči a především váš komfort. Nejlepším hodnocením naší práce jsou proto vzkazy od spokojených rodičů z celého světa.

Běžně komunikujeme v 8 jazycích. Provedeme vás celým léčebným cyklem. Vyřídíme s vámi potřebnou administrativu. Pokud budete chtít, doporučíme ubytování. Vždy vám budeme nablízku a nápomocni.