Máme nejmodernější inkubátor embryí - Geri

Záleží nám na tom, aby se každý pár dočkal svého vytouženého dítěte. V této snaze nám významně pomáhají moderní technologie. Zcela nově jsme proto pořídili revoluční přístroj - Embryo Time Lapse Incubator Geri.

Moderní přístroj sleduje embrya s pomocí vysokorychlostních kamer v reálném čase, snímá je každých 5 vteřin. V 6 komorách mohou naši lékaři uložit až 96 embryí, každá komora je řízena nezávisle, aby minimalizovala otvory víka a pomohla udržet optimální prostředí pro vývoj embryí. Jedna komora slouží pouze embryím jedné pacientky.

Naši odborníci tak budou schopni sledovat embrya 24 hodin denně a zjistit, které má největší šanci se správně vyvinout. Geri nám pomůže odhalit i případnou příčinu neúspěchu při oplodnění.

 

ZNAJÍ NÁS V 90 ZEMÍCH SVĚTA

Klinika REPROFIT patří v oboru reprodukční medicíny k evropské špičce. Vždy klademe důraz na poskytovanou péči a především váš komfort. Nejlepším hodnocením naší práce jsou proto vzkazy od spokojených rodičů z celého světa.

Běžně komunikujeme v 8 jazycích. Provedeme vás celým léčebným cyklem. Vyřídíme s vámi potřebnou administrativu. Pokud budete chtít, doporučíme ubytování. Vždy vám budeme nablízku a nápomocni.