Den otevřených dveří v Brně

Jako každý rok jsme i letos na naší klinice pořádali den otevřených dveří. Mimo prohlídky kliniky včetně laboratoří a konzultace s lékařem, měli tentokrát všichni návštěvníci možnost poslechnout si prezentaci naší vědecké poradkyně PharmDr. Zuzany Holubcové, Ph.D. o ideálním čase oplození vajíčka. Mohli se tak seznámit s technikou polarizační mikroskopie, kterou klinika Reprofit využívá ve vztahu k léčbě neplodnosti jako jediná a indikovaným pacientům ji nabízí zdarma.  

Máme radost, že zájem o naši kliniku s každým rokem roste a z tohoto důvodu jsme se rozhodli, že letos dveře veřejnosti otevřeme brzy znovu!

 

ZNAJÍ NÁS V 90 ZEMÍCH SVĚTA

Klinika REPROFIT patří v oboru reprodukční medicíny k evropské špičce. Vždy klademe důraz na poskytovanou péči a především váš komfort. Nejlepším hodnocením naší práce jsou proto vzkazy od spokojených rodičů z celého světa.

Běžně komunikujeme v 8 jazycích. Provedeme vás celým léčebným cyklem. Vyřídíme s vámi potřebnou administrativu. Pokud budete chtít, doporučíme ubytování. Vždy vám budeme nablízku a nápomocni.