COVID-19 a aktuální informace o léčbě na naší klinice

Vážení pacienti,
v souladu s rozhodnutí vlády a doporučením ESHRE, budeme nyní provádět jen akutní výkony, všechny ostatní výkony budou odloženy na neurčito (včetně vyšetření spermiogramu). Konzultace našich pacientů budou probíhat telefonicky nebo přes Skype.
Dokončíme stimulaci pacientek, které k nám na kliniku mohou dorazit (české pacientky), nové stimulace nebudou zahajovány. Od příštího týdne (pondělí 23.3.) budou také odloženy všechny inseminace i kryoembryotransfery. S výjimkou péče o těhotné bude uzavřeno i naše gynekologické oddělení - v případě akutních potíží je nutná telefonická konzultace předem. Děkujeme za pochopení. 
 

ZNAJÍ NÁS V 90 ZEMÍCH SVĚTA

Klinika REPROFIT patří v oboru reprodukční medicíny k evropské špičce. Vždy klademe důraz na poskytovanou péči a především váš komfort. Nejlepším hodnocením naší práce jsou proto vzkazy od spokojených rodičů z celého světa.

Běžně komunikujeme v 8 jazycích. Provedeme vás celým léčebným cyklem. Vyřídíme s vámi potřebnou administrativu. Pokud budete chtít, doporučíme ubytování. Vždy vám budeme nablízku a nápomocni.