Akupunktura jako podpora léčby

Akupunktura je léčebná metoda stará několik tisíc let. Vychází z tradiční čínské medicíny (TČM) a v kombinaci s novými, „západními“ postupy moderní medicíny úspěšně pomáhá u velké škály zdravotních potíží.

Podstatou akupunktury je aplikace speciálních tenkých jehliček do akupunkturních bodů, nacházejících se na povrchu lidského těla. Aktivace těchto bodů má za následek různorodé účinky v závislosti na zvolených akupunkturních bodech a technice. Lze takto doplňovat tělo (například při nedostatku krve a energie Qi), uvolňovat, rozpouštět blokády, vypuzovat chlad, napomoci zahřívání organismu nebo naopak vypustit nadměrné horko atd.

Akupunktura při léčbě neplodnosti

Ve spolupráci s MUDr. Zuzanou Mácovou nabízíme pacientkám možnost významně zvýšit pravděpodobnost uhnízdění embrya v děloze a podpořit tak léčbu neplodnosti. Akupunktura je v tomto případě zaměřena na relaxaci, zklidnění pacientky a zvýšení prokrvení dělohy a přilehlých tkání a spočívá v napichování konkrétních akupunkturních bodů po dobu 20 minut před i po transferu embrya do dělohy.

Pro zvýšení pravděpodobnosti otěhotnění je před odchodem pacientky aplikována i ušní akupunktura. Pacientka také obdrží bylinné tablety, podporující výživu matky i plodu.

MUDr. Zuzana Mácová

Zkušená Lékařka s praxí delší než 16 let. Akupunkturním technikám se MUDr. Mácová věnuje již od roku 2017.

Kontakt

Pro naplánování akupunktury při embryotransferu kontaktujte, prosím, svého ošetřujícího lékaře na klinice REPROFFIT Ostrava.

Recepce: 543516090

Cena procedury

Cena zahrnuje 2 sezení akupunktury (před a po embryotransferu), ušní akupunkturu a bylinnou léčbu na dobu 14 dní po transferu. Informaci o ceně poskytuje lékař dle aktuálního platného ceníku.

 

 

ZNAJÍ NÁS V 90 ZEMÍCH SVĚTA

Klinika REPROFIT patří v oboru reprodukční medicíny k evropské špičce. Vždy klademe důraz na poskytovanou péči a především váš komfort. Nejlepším hodnocením naší práce jsou proto vzkazy od spokojených rodičů z celého světa.

Běžně komunikujeme v 8 jazycích. Provedeme vás celým léčebným cyklem. Vyřídíme s vámi potřebnou administrativu. Pokud budete chtít, doporučíme ubytování. Vždy vám budeme nablízku a nápomocni.