NEPLODNOST

Na klinice REPROFIT dokážeme pomoci většině párů k vytouženému dítěti. Používáme moderní metody včetně léčby darovanými vajíčky.

Program zachování plodnosti

Tento program přináší naději mít vlastního potomka i v budoucnu, kdy předpokládáme pravděpodobnost snížení kvality nebo absenci reprodukčních buněk. 

Vitrifikaci vajíček pro uchování ženské plodnosti doporučujeme nejen v případě, kdy žena odkládá otěhotnění na později, kdy její reprodukční schopnost může být snížena, ale také v případě hrozící ztráty plodnosti z důvodu onkologické léčby nebo například v případě neočekávané absence partnerových spermií v léčebném cyklu (IVF). 

Kryokonzervaci spermií pro použití v budoucnu umožňuje zachování mužské plodnosti zejména z důvodu snižování kvality spermií a případného selhání tvorby spermií vůbec. 

V rámci probíhající léčby neplodnosti je vytvořeno embryí několik, avšak pouze 1 – 2 nejkvalitnější embrya budou lékařem vybrána pro embryotransfer. Zbylá embrya lze rovněž zamrazit a uchovat tak pro budoucí léčbu. 

Kryobanka Reprofit International

Moderní kryobanka kliniky Reprofit International funguje na jednoduchém principu. Každému klientovi je ve chvíli prvního mražení otevřen „účet“, do kterého si může uložit libovolný počet spermií, vajíček nebo embryí.

Pro každý typ reprodukčních buněk má klient vlastní účet a poplatek za uchování platí nezávisle pro každý typ buněk – tedy zvlášť za spermie, vajíčka a embrya. Po dobu, kdy jsou buňky uloženy v naší kryobance, hradí klient poplatek dle platného ceníku. Pro ukončení uchování vzorků se může klient rozhodnout kdykoliv. 

Všechny naše klienty pravidelně informujeme o aktuálním stavu jejich vzorků v naší kryobance vždy 3 měsíce před jejím vypršením. 

 

ZNAJÍ NÁS V 90 ZEMÍCH SVĚTA

Klinika REPROFIT patří v oboru reprodukční medicíny k evropské špičce. Vždy klademe důraz na poskytovanou péči a především váš komfort. Nejlepším hodnocením naší práce jsou proto vzkazy od spokojených rodičů z celého světa.

Běžně komunikujeme v 8 jazycích. Provedeme vás celým léčebným cyklem. Vyřídíme s vámi potřebnou administrativu. Pokud budete chtít, doporučíme ubytování. Vždy vám budeme nablízku a nápomocni.