Garance u léčby darovanými vajíčky

I když je úspěšnost naší léčby vysoká, bohužel není stoprocentní. V jednotlivých případech může dojít k tomu, že při přípravě a stimulaci dárkyně nebo během odběru celý proces selže. Proto bychom vás rádi seznámili s garancemi kliniky Reprofit International.
  • Vyšetření a výběr dárců a dárkyň probíhá podle přísných kritérií stanovených Evropskou společností pro reprodukční medicínu (ESHRE).
  • Vždy máte možnost výběru vhodné anonymní dárkyně a dárce dle požadavků příjemkyně (tělesná výška, váha, barva očí, barva vlasů) 

Pokud dojde k chybě na straně dárkyně (neaplikuje si léky, onemocní, ukončí stimulaci), najdeme vám co nejdříve náhradní dárkyni tak, aby splňovala vaše podmínky a léčba mohla bez přerušení proběhnout.

  • Pokud nebude možno využít náhradní dárkyně, váš lékař vám ihned nabídne další možný termín léčby.
  • Pokud se metodou ICSI nepodaří oplodnit vajíčka dárkyně (čerstvá, nebo zamražená), nabídneme vám bezplatnou léčbu. Tato nabídka platí výhradně v případě dobré kvality spermií. Pokud nedojde k oplození z důvodu špatné kvality spermií, další bezplatný cyklus vám již bohužel nemůžeme nabídnout.
  • Garantujeme 2 kvalitní embrya (grade 2 případně grade 1). O počtu přenesených embryí rozhodne lékař po konzultaci s partnerským párem

  • Pokud bude k dispozici jen jedno kvalitní embryo, bude vám účtována 40% sleva z léčby.

  • Cenu léků, které použijete na léčebný cyklus, vám v případě léčby bez transferu bohužel nemůžeme proplatit. 
  • V případě, že požádáte o zrušení léčby před odběrem vajíček dárkyně, vrátíme vám alikvotní část zálohy
 

ZNAJÍ NÁS V 90 ZEMÍCH SVĚTA

Klinika REPROFIT patří v oboru reprodukční medicíny k evropské špičce. Vždy klademe důraz na poskytovanou péči a především váš komfort. Nejlepším hodnocením naší práce jsou proto vzkazy od spokojených rodičů z celého světa.

Běžně komunikujeme v 8 jazycích. Provedeme vás celým léčebným cyklem. Vyřídíme s vámi potřebnou administrativu. Pokud budete chtít, doporučíme ubytování. Vždy vám budeme nablízku a nápomocni.