Odborné poradenství

Navzdory nejnovějším metodám a vysoké úspěšnosti IVF léčby nemusí být cesta k miminku vždy taková, jak bychom si přáli.

None

Hovořit o problémech s početím, komplikovaných těhotenstvích, opakovaných potratech a traumatických zážitcích je ve společnosti tabu. Proto obrátit se na odborníka s potřebou pomoci vyžaduje velkou dávku odvahy. Ve snaze vám toto období co nejvíce usnadnit, vám v rámci odborné péče a spolupráce s Mgr. Lenkou Pelechovou nabízíme možnost individuálního nebo párového psychosociálního poradenství nejenom v oblasti asistované reprodukce.

O mně

„I když asistovaná reprodukce není exaktní věda, nikdo nikdy nemůže zaručit, že váš IVF cyklus bude mít požadovaný výsledek. Z tohoto důvodu se s páry na léčbu neplodnosti připravuji dopředu tak, aby poté, co nastane, byly všechny jejich dotazy zodpovězené. Proto se společně radíme, jaký postup bude akceptující. Ve vašem rozhodnutí vás podporuji a tím získáváte mnohem větší jistotu, odhodlaní a vytrvalost pro úspěšný, a především mnohem klidnější průběh celého cyklu“ Lenka

Při své práci využívám letitých profesních zkušeností s léčbou neplodnosti z klinik asistované reprodukce.
Jádrem mých terapií je transparentní přístup zaměřený na pacienta.
Psychoterapie a poradenství staví na autenticitě, na otevřenosti, pracuji především s emocemi klientů.
Prostřednictvím terapií a odborných konzultací vám předkládám všechny možnosti a informace, jak vaši touhu po rodičovství uskutečnit nebo se s ní vypořádat. A poté mohli udělat správná rozhodnutí.

Prevence neplodnosti

Stále se o ní hovoří, ale neustále ji podceňujeme. Přitom je to jedna z nejméně obtížných cest, jak mít svoji reprodukci pod kontrolou. Chcete vědět jak?

Umělé oplodnění (IVF)

Cesta k dítěti prostřednictvím asistované reprodukce je časově, mentálně a v neposlední řadě i finančně náročný proces. Zajímá Vás, jak správně prakticky využívat všech dostupných strategií, abyste byli na celý proces umělého oplodnění připraveni?

Perinatální ztráta

Některé rodiče ztráta miminka promění takovým způsobem, o kterém by si nikdy nemysleli, že je vůbec možný. Truchlení má svůj smysl, ale je důležité si najít svoji cestu zpět k životu. Společně najdeme cestu jít dál.

Náhradní rodinná péče

Vyčerpali jste všechny možnosti na cestě k dítěti a ono stále nepřichází? Možná Vám lékaři sdělili, že budete potřebovat náhradní matku anebo Vám rovnou doporučili osvojení dítěte. Ať už je důvodem cokoliv, u mne najdete informace, jak celý proces funguje.

Psychosociální poradenství

Psychosociální poradenství je forma terapie, kterou lidé vyhledávají, pokud se ocitnou v náhlé a nepříznivé životní situaci. Dále klientům poskytuje orientaci především v sociálních systémech. Při práci využívám poznatků ze sociálně-právní problematiky a legislativy.

Pokud budete mít jakékoli pochybnosti, zvedněte telefon a společně si promluvme. Jsem tady pro vás ráda. Pamatujte, že všechna trápení mají svá řešení a vůbec na ně nemusíte být sami nebo se za ně stydět.

Vaše Lenka

Broňa

„Ráda bych popsala osobní zkušenost s umělým oplodněním, což byla cesta k vytouženému dítěti, kterou jsem si zvolila. Tato cesta nebyla vůbec jednosuchá. To vše provázeno tisícem otázek, na které jsem neznala odpovědi a upřímně ani pořádně nevěděla, kde je hledat. Jsem velmi ráda, že se někdo konečně začal zabývat tím, jaké pocity mohou mít páry procházející tímto nelehkým obdobím. Kdo vám zodpoví otázky a dodá vám psychickou podporu a klid, což považuji za velký přínos a mnohdy to může být klíčem k úspěchu."

Renata

„Lenku jsem měla možnost osobně poznat při studiu na vysoké škole během posledních tří let. Nikdy dříve jsem nepotkala člověka, který dokáže o své profesi mluvit tak otevřeně, odborně ale zároveň s detaily problematiky reprodukční medicíny, která pochopí běžná veřejnost. A hlavně s láskou a vírou, že opravdu je tu, aby bylasoučástí zrození nového života."

None

Kontakt

V případě zájmu o sjednání terapie, prosím, vyplňte tento jednoduchý formulář.

Troveremo la soluzione più efficace per voi

None

IVF con i propri ovuli

L'infertilità affligge un gran numero di coppie. Noi sappiamo come aiutarvi.

None

IVF con ovuli donati

Sin dall'inizio della costituzione della clinica ci siamo specializzati nel trattamento con ovuli donati. Grazie al nostro ampio database di donatrici, possiamo scegliere quella più adatta a voi.

None

IVF con embrioni donati

Grazie al nostro sofisticato programma di donazione di ovuli, abbiamo l'opportunità unica di offrire alle coppie infertili anche un trattamento con embrioni donati.

None

Il primo passo verso la genitorialità comodamente da casa

I nostri medici sono a vostra disposizione anche online. Forniamo consulenze gratuite, fissiamo un appuntamento senza attese e senza la necessità di presentare un modulo di richiesta.

Modulo di contatto

Modulo di contatto

Si prega di compilare
Si prega di compilare
Si prega di compilare
Max počet znaků 500

Nostre cliniche

None

Reprofit Brno

it en fr cs sk de ro pl hu
Maggiori informazioni
None

Reprofit Ostrava

en cs pl
Maggiori informazioni
None

Reprofit Bratislava

en sk hu
Maggiori informazioni
None

Reprofit Martin

en sk
Maggiori informazioni