Gynekologická ambulance Brno

Nabízíme komplexní gynekologickou péči, prevenci a komplexní péči v těhotenství v nadstandardní kvalitě. V souladu se světovými trendy neustále zdokonalujeme své služby díky profesionálnímu týmu lékařů, špičkovým technologiím a moderně vybaveným ordinacím.

Profesionální tým - své znalosti neustále zdokonalujeme pravidelnou účastí na všech  významných konferencích a seminářích.  Současně také pokračujeme v klinické praxi v nemocnicích v rámci operativy i služeb a tím si udržujeme těsný kontakt s aktuálními trendy v našem oboru. 

Celostní pohled na zdravotní stav ženy - naše pacientky nás opravdu zajímají, vážíme si jejich důvěry a děláme maximum pro jejich zdraví i pohodlí.

Specializované konzultace -  konzultace ohledně ochrany plodnosti, plánování rodičovství (antikoncepce), poradenství při hormonálních poruchách (gynekologické problémy u mentální anorexie, zástava menstruace, problémy spojené s menopauzou).  Našim registrovaným pacientkám poskytujeme konzultace zdarma, neregistrované pacientky je mohou využít za poplatek (viz ceník) nebo se žádankou. 

Péče o těhotné - zajišťujeme péči podle doporučených postupů o těhotné ženy, v rámci které nabízíme poradnu pro fyziologické i rizikové těhotenství. Poskytujeme dostatek prostoru pro komunikaci. Sami sdělujeme výsledky provedených vyšetření. 

Operační léčba -  návaznost na lůžkové oddělení s možností operačního řešení.

Poskytujeme komplexní péči o ženu a její zdraví

 • Gynekologická prevence (vyšetření 1x ročně s odběrem onkologické cytologie, základní kolposkopie)
 • Diagnostika a léčba gynekologických onemocnění (cysty, myomy, přednádorové změny děložního hrdla, opakující se poševní záněty, dlouhodobé bolesti v podbřišku…)
 • Konzultace a aplikace vakcín proti rakovině děložního hrdla  
 • Konzultace při výběru antikoncepce
 • Zavádění nitroděložních tělísek
 • Gynekologická endokrinologie  (léčí poruchy menstruačního cyklu, bolestivou menstruaci, zvýšenou hladinu prolaktinu či mužských pohlavních hormonů, nedostatečnou činnost vaječníků, syndrom polycystických vaječníků i endometriózu)
 • Péče o neplodné páry v rámci asistované reprodukce
  • Specializovaná vyšetření  HYCOSY - Ambulantní ultrazvukové vyšetření pro zjištění průchodnosti vejcovodů. Kontrastní látka se smíchá s čištěnou vodou, vstříkne se do děložní dutiny, postupuje dále do vejcovodů a v případě průchodnosti až do břišní dutiny. Pomocí ultrazvuku následně získáme praktické snímky, které ukáží průchodnost vejcovodů u pacientek, které mají problémy s početím. Vyšetření se provádí ambulantně, není třeba se na něj nijak připravovat, je šetrné a bezbolestné. Provádí se 7-11 den cyklu a je částečně hrazeno pojišťovnou.
   

  ZNAJÍ NÁS V 90 ZEMÍCH SVĚTA

  Klinika REPROFIT patří v oboru reprodukční medicíny k evropské špičce. Vždy klademe důraz na poskytovanou péči a především váš komfort. Nejlepším hodnocením naší práce jsou proto vzkazy od spokojených rodičů z celého světa.

  Běžně komunikujeme v 8 jazycích. Provedeme vás celým léčebným cyklem. Vyřídíme s vámi potřebnou administrativu. Pokud budete chtít, doporučíme ubytování. Vždy vám budeme nablízku a nápomocni.