Time-lapse

Technologie Time-lapse umožňuje nepřetržité sledování vývoje embryí a jejich kultivaci v ničím nerušených optimálních podmínkách.

None

Time-lapse inkubátor průběžně snímá dynamický proces celého vývoje a výsledkem je záznam, který embryologům pomáhá při výběru nejvhodnějších embryí k transferu nebo kryokonzervaci.

Jak probíhá time-lapse kultivace?

Okamžitě po provedení metody oplození jsou embrya umístěna do speciální kultivační misky, kde může být kultivováno až 16 embryí jednoho pacientského páru. Miska je následně vložena do jednoho z 6 nebo 15 kultivačních míst inkubátoru Geri nebo EmbryoScope+. Inkubátory jsou vybaveny senzory pro monitorování optimálních kultivačních podmínek (teplota, CO2, O2).

Inkubátor EmbryoScope+

Nejmodernější inkubátor EmbryoScope+ umožňuje paralelní kultivaci až pro 15 pacientských párů. Kromě softwaru EmbryoViewer obsahuje také nástroj Giuded Annotation a inteligentní modul KIDScore pro vyhodnocení implantačního potenciálu embryí.

Inteligentní pomocný nástroj iDAScore

EmbryoScope+ je vybaven softwarem iDAScore, který využívá umělou inteligenci a usnadňuje hodnocení embryí pomocí algoritmu založeného na hlubokém učení umělé neuronové sítě. Pomáhá s výběrem embryí s největší šancí na implantaci a slouží jako doplňkový nástroj při rozhodování a závěrečném posouzení embryí zkušeným embryologem. Byl trénován na velkém souboru dat od pacientů různých věkových skupin z 18 klinik z celého světa.

Díky iDAScore posouváme hodnocení embryí na vyšší úroveň.

Fotogalerie

Inkubátor Geri

Geri je v porovnání s EmbryoScope+ o něco menší, ale stejně tak vysoce kvalitní inkubátor. Je vybaven softwarem Geri Connect s řadou nástrojů a funkcí. Umožňuje souběžnou kultivaci pro až 6 pacientských párů v oddělených komorách a s vlastní kamerou. Získané záznamy jsou hodnoceny zkušenými embryology, kteří sledují jednotlivé znaky a parametry související s implantačním potenciálem embryí.

Fotogalerie

Pro koho je tato technologie určena?

Pro všechny pacientské páry, které mají zájem o kultivaci embryí v nadstandardním inkubátoru, který zaručí nerušený monitoring vývoje embryí s celkovým náhledem na dynamiku vývoje.

Další možnosti léčby

None

IVF s vlastními vajíčky

Neplodnost trápí velké množství párů. Víme, jak pomoci.

None

IVF s darovanými vajíčky

Na léčbu s darovanými vajíčky se specializujeme od samotného založení kliniky. Díky rozsáhlé databázi dárkyň můžeme vybrat tu nejvhodnější pro vás.

None

IVF s darovanými embryi

Díky propracovanému programu darovaných vajíček, máme jedinečnou možnost nabídnout neplodným párům také léčbu darovanými embryi.

None

První krok k rodičovství z pohodlí domova

Naši lékaři jsou tu pro vás i on-line. Konzultace poskytujeme zdarma, objednáme vás bez čekání a nutnosti předložení žádanky.

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Prosím vyplňte
Prosím vyplňte
Prosím vyplňte
Prosím vyplňte
Max počet znaků 500

Naše kliniky

None

Reprofit Brno

cs en fr sk de it ro pl hu
Více info
None

Reprofit Ostrava

cs en pl
Více info
None

Reprofit Bratislava

en sk hu
Více info
None

Reprofit Martin

en sk
Více info