Gynekologická ambulance

Nabízíme komplexní gynekologickou péči, prevenci a péči v těhotenství v nadstandardní kvalitě. V souladu se světovými trendy neustále zdokonalujeme své služby díky profesionálnímu týmu lékařů, špičkovým technologiím a moderně vybaveným ordinacím.

None

Poskytujeme komplexní péči o ženu a její zdraví

  • Gynekologická prevence (vyšetření 1x ročně s odběrem onkologické cytologie, základní kolposkopie)
  • Diagnostika a léčba gynekologických onemocnění (cysty, myomy, přednádorové změny děložního hrdla, opakující se poševní záněty, dlouhodobé bolesti v podbřišku…)
  • Konzultace a aplikace vakcín proti rakovině děložního hrdla
  • Konzultace při výběru antikoncepce
  • Zavádění nitroděložních tělísek
  • Gynekologická endokrinologie (léčí poruchy menstruačního cyklu, bolestivou menstruaci, zvýšenou hladinu prolaktinu či mužských pohlavních hormonů, nedostatečnou činnost vaječníků, syndrom polycystických vaječníků i endometriózu)
  • Péče o neplodné páry v rámci asistované reprodukce
  • Specializovaná vyšetření HYCOSY - Ambulantní ultrazvukové vyšetření pro zjištění průchodnosti vejcovodů. Kontrastní látka se smíchá s čištěnou vodou, vstříkne se do děložní dutiny, postupuje dále do vejcovodů a v případě průchodnosti až do břišní dutiny. Pomocí ultrazvuku následně získáme praktické snímky, které ukáží průchodnost vejcovodů u pacientek, které mají problémy s početím. Vyšetření se provádí ambulantně, není třeba se na něj nijak připravovat, je šetrné a bezbolestné. Provádí se 7-11 den cyklu a je částečně hrazeno pojišťovnou.

Profesionální tým

Své znalosti neustále zdokonalujeme pravidelnou účastí na všech významných konferencích a seminářích. Současně také pokračujeme v klinické praxi v nemocnicích v rámci operativy i služeb a tím si udržujeme těsný kontakt s aktuálními trendy v našem oboru.

Celostní pohled na zdravotní stav ženy

Naše pacientky nás opravdu zajímají, vážíme si jejich důvěry a děláme maximum pro jejich zdraví i pohodlí

Specializované konzultace

Konzultace ohledně ochrany plodnosti, plánování rodičovství (antikoncepce), poradenství při hormonálních poruchách (gynekologické problémy u mentální anorexie, zástava menstruace, problémy spojené s menopauzou). Našim registrovaným pacientkám poskytujeme konzultace zdarma, neregistrované pacientky je mohou využít za poplatek (viz ceník) nebo se žádankou.

Péče o těhotné

Zajišťujeme péči podle doporučených postupů o těhotné ženy, v rámci které nabízíme poradnu pro fyziologické i rizikové těhotenství. Poskytujeme dostatek prostoru pro komunikaci. Sami sdělujeme výsledky provedených vyšetření.

Operační léčba

Návaznost na lůžkové oddělení s možností operačního řešení.

Léčba neplodnosti

None

IVF s vlastními vajíčky

Neplodnost trápí velké množství párů. Víme, jak pomoci.

None

IVF s darovanými vajíčky

Na léčbu s darovanými vajíčky se specializujeme od samotného založení kliniky. Díky rozsáhlé databázi dárkyň můžeme vybrat tu nejvhodnější pro vás.

None

IVF s darovanými embryi

Díky propracovanému programu darovaných vajíček, máme jedinečnou možnost nabídnout neplodným párům také léčbu darovanými embryi.

None

První krok k rodičovství z pohodlí domova

Naši lékaři jsou tu pro vás i on-line. Konzultace poskytujeme zdarma, objednáme vás bez čekání a nutnosti předložení žádanky.