Další laboratorní metody

Poskytujeme všechny dostupné metody asistované reprodukce, které mohou zkrátit vaši cestu k úspěšnému těhotenství.

None

Asistovaný hatching

Asistovaný hatching je speciální laboratorní metoda, která spočívá v narušení ochranné vrstvy embrya, tzv. zony pellucidy. Využívá se zejména u embryí před plánovaným provedením preimplantačního genetického testování (PGT) nebo na doporučení embryologa. Např., pokud je zona pellucida příliš silná nebo tvrdá. Ve většině případů si životaschopné embryo s opuštěním zony pellucidy a následnou nidací poradí samo.

Prodloužená kultivace

Prodloužená kultivace embryí trvá obvykle 5 až 6 dní a přináší významně lepší výsledky ve srovnání s kultivací 2 až 3 dny.
Až 30-50% embryí, která se od počátku správně vyvíjí, se ve vývoji později zastaví. Již v prvních 5 dnech kultivace je u části embryí zřejmé, že nemají šanci na další vývoj, buňky se již dále nedělí. Po 5 dnech tedy získáme embrya s vysokou šancí na uhnízdění v děloze, což našim pacientům ušetří zklamání z neúspěšných transferů.

Při přirozeném početí se embryo dostává do dělohy až ve fázi tzv. blastocysty, což nastává také po 5 dnech vývoje. Díky prodloužené kultivaci máme možnost nechat embrya dozrát do stadia blastocysty, což simuluje přirozený vývoj těhotenství.

Další výhodou je, že z embryí, která prošla prodlouženou kultivací, můžeme odebrat buňky pro preimplantační genetické vyšetření, což nám umožňuje prověřit potenciální genetické anomálie.

Embryoglue

EmbryoGlue je transferové médium, které obsahuje vysokou koncentraci hyaluronanu a může zvýšit šanci na uchycení embrya v děložní sliznici po embryotransferu.

None

První krok k rodičovství z pohodlí domova

Konzultace poskytujeme zdarma, objednáme vás bez čekání a nutnosti předložení žádanky. Naši lékaři jsou tu pro vás i on-line.

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Prosím vyplňte
Prosím vyplňte
Prosím vyplňte
Prosím vyplňte
Max počet znaků 500

Naše kliniky

None

Reprofit Brno

cs en fr sk de it ro pl hu
Více info
None

Reprofit Ostrava

cs en pl
Více info
None

Reprofit Bratislava

en sk hu
Více info
None

Reprofit Martin

en sk
Více info