Léčba neplodnosti a COVID-19

Obě naše kliniky jsou v plném provozu. 

Situace tykající se šíření COVID-19 se ve všech evropských zemích v posledních týdnech rychle vyvíjí a naše klinika se řídí nejnovějšími doporučeními ESHRE a SAR ČGPS.  

Od počátku pandemie nosí veškerý náš personál nepřetržitě roušky a striktně dodržuje nejvyšší hygienické standardy. Díky naší spolupráci s klinikou v Bratislavě umožňujeme našim slovenským pacientům absolvovat průběžné kontroly v blízkosti bydliště a tím tak zajistit komfort a co nejsnazší léčbu.  Pro bližší informace kontaktujte prosím Vaši koordinátorku.

Abychom Vám poskytli tu nejkvalitnější, ale zároveň bezpečnou zdravotní péči, řídíme se doporučeními odborné společnosti SAR ČGPS. 

Vaše bezpečí je pro nás na prvním místě, a proto jsme zavedli důležitá hygienická a organizační opatření:

  • Preferujeme konzultace online 
  • Naše pacienty objednáváme s dostatečným odstupem tak, abychom minimalizovali počet osob v čekárně. Z tohoto důvodu Vás také prosíme, abyste Vaše ultrazvukové a jiné kontroly dočasně absolvovaly bez přítomnosti partnera.
  • Po příchodu na kliniku prosíme všechny pacientynasazení ústenky a dezinfekci rukou (dezinfekční stojany / dávkovače jsou umístěny na všech recepcích). Pacienty s příznaky respiračního onemocnění a pacienty v nařízené karanténě není možné ošetřit. 
  • Pokud se necítíte dobře, nechoďte prosím do ordinace lékaře, ale telefonicky nás kontaktujte! Nabídneme Vám online konzultaci a společně nalezneme řešení dalšího postupu.

 

ZNAJÍ NÁS V 90 ZEMÍCH SVĚTA

Klinika REPROFIT patří v oboru reprodukční medicíny k evropské špičce. Vždy klademe důraz na poskytovanou péči a především váš komfort. Nejlepším hodnocením naší práce jsou proto vzkazy od spokojených rodičů z celého světa.

Běžně komunikujeme v 8 jazycích. Provedeme vás celým léčebným cyklem. Vyřídíme s vámi potřebnou administrativu. Pokud budete chtít, doporučíme ubytování. Vždy vám budeme nablízku a nápomocni.