Program sdílení rizika

Během tří léčebných cyklů u nás otěhotní téměř 90 % všech pacientek. V případě, že pacientka neotěhotní ani při druhém cyklu léčby pomocí darovaných oocytů, nabízíme tzv. program sdílení rizika. 

Úspěšnost léčby darovanými vajíčky závisí na kvalitě vzniklých embryí a rovněž na přípravě sliznice dutiny děložní (endometria). Ve srovnání s dostupnými výsledky úspěšnosti léčby neplodnosti v Evropě je naše klinika nadprůměrná a patří mezi špičková evropská zařízení.

První a druhý léčebný cyklus je pacientkou hrazen v plné výši dle aktuálního ceníku 

Při eventuálním třetím cyklu pacientka hradí pouze polovinu z aktuální ceny a zbytek do plné výše doplácí pouze tehdy, pokud otěhotní a při ultrazvukovém vyšetření je u plodu prokázána akce srdeční. 
 

ZNAJÍ NÁS V 90 ZEMÍCH SVĚTA

Klinika REPROFIT patří v oboru reprodukční medicíny k evropské špičce. Vždy klademe důraz na poskytovanou péči a především váš komfort. Nejlepším hodnocením naší práce jsou proto vzkazy od spokojených rodičů z celého světa.

Běžně komunikujeme v 8 jazycích. Provedeme vás celým léčebným cyklem. Vyřídíme s vámi potřebnou administrativu. Pokud budete chtít, doporučíme ubytování. Vždy vám budeme nablízku a nápomocni.