Doplatky pacienta při úhradě pojišťovnou

Zdravotní pojišťovny hradí 4 cykly IVF za život ženy a to ženám s oboustrannou neprůchodností vejcovodů ve věku od 18 let do dne dosažení 39 let, případně ostatním ženám ve věku od 22 let do dne dosažení 39 let (38 let + 364 dní). Pro úhradu čtvrtého cyklu je podmínkou, že v prvních dvou cyklech bylo přeneseno pouze jedno embryo. Pokud byla transferována embrya dvě, hradí pojišťovna jen první 3 cykly.

Cenu za léky ani specializované výkony nelze stanovit bez znalosti vaší anamnézy. Zdravotní pojišťovny přispívají pacientům jen na některé léky a vzhledem k velkému množství dostupných preparátů na trhu závisí doplatek za léky na typu a množství injekcí, které jsou potřeba ke stimulaci. Konkrétní typ léků na stimulaci vašich vaječníků vám proto navrhne náš lékař, jakmile se seznámí s vaší anamnézou. Doplatky za léčbu v případě, že váš cyklus bude hrazen ze zdravotního pojištění, najdete v ceníku níže.
Klienti se zdravotním pojištěním na Slovensku mají ve vybraných případech možnost požádat svoji pojišťovnu o příspěvek na léčbu. 

Zdravotní pojišťovnu lze žádat o úhradu:

  • IVF cyklu s vlastními vajíčky
Ceník pro pojištěnce 

 

ZNAJÍ NÁS V 90 ZEMÍCH SVĚTA

Klinika REPROFIT patří v oboru reprodukční medicíny k evropské špičce. Vždy klademe důraz na poskytovanou péči a především váš komfort. Nejlepším hodnocením naší práce jsou proto vzkazy od spokojených rodičů z celého světa.

Běžně komunikujeme v 8 jazycích. Provedeme vás celým léčebným cyklem. Vyřídíme s vámi potřebnou administrativu. Pokud budete chtít, doporučíme ubytování. Vždy vám budeme nablízku a nápomocni.